Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Bele lehet betegedni a szerele...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bele lehet betegedni a szerelembe?

Figyelt kérdés
2013. márc. 25. 07:27
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
nem tudom, de én egyszer megfáztam.
2013. márc. 25. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Bele bizony.Én óriásit csalódtam most a páromba,de kibékültünk.Teljesen összeroskadtam és belefogytam.Nem bírom túl tenni magamat,most is azon pörög az agyam,hogy vajon felhívta e a csajt vagy a munkahelyén van e vagy a csajjal?? Áhhh megörülök.


A kérdésedre pedig: Ha annyira szerelmes vagy igen bele.De azt sajnos csak te fogod bánni lelkileg.

2013. márc. 25. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

(1. vagyok)

Amúgy bele, sajnos ennek elég sok oka lehet, esetleg az hogy nem lehet a tiéd az a valaki akit te nagyon szeretsz ezért magadba roskadsz, és depis leszel (nem minden esetben)

És amit a 2. is leírt..

2013. márc. 25. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Ja, de még hogy mennyire!

Én kb másfél évig depis voltam, sokszor tört rám olyan szorító érzés a hasamban; többször hánytam az idegességtől; napokig se enni, se inni nem volt különösebben kedvem; mindig néztem, hogy kapok-e tőle üzenetet, kb naponta 20×; hívogattam többször is (nem akart velem beszélni); mindig aludni akartam, hogy legalább akkor ne kelljen gondolkoznom, de ettől meg nem kipihentebb, hanem fáradtabb lettem.

2013. márc. 25. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Igen.
2013. márc. 25. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 Baccardi01 ***** válasza:
Bele bizony.
2013. márc. 25. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 Mimii89 válasza:
A 3asnak nagyon igaq van. Moat pont ezt élem én is ât :'(
2013. márc. 25. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 Mimii89 válasza:
A 3asnak nagyon igaza van. Most pont ezt élem én is ât :'(
2013. márc. 25. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Olyat érzek,hogy: nincs kedvem semmihez,nem akarok látni embereket,nincs kedvem beszélni,nincs étvágyam,se enni sem inni nem óhajtok.

Állandóan a telefonomat nézem,hogy ne-e keresett.

Leginkább csak aludni szeretnék,és ennyi.

2013. márc. 25. 13:54
 10/12 anonim válasza:
Igen ! szerintem is bele lehet bolondulni . Sajnos nekem is volt már benne részem ! De ha szerelmes vagy abba a fiúba/lányba akkor miért nem mondod meg neki, miért nem vagy vele, miért nem élitek együtt az életeteket? Miért búslakodsz magadban? Vagy ő nem szeret ? Nem akar tőled semmit ? Csak egy oldalú szerelem , mert az nagyobb baj mint ha mindketten szeretnétek egymást? Probálj meg tenni ellene hogy a szerelem ne fájjon , ha nem élvezeteken hozzon számodra, ezt tanácsolom, szerelembe nem szabad bele betegedni ( én már meg tanultam ) meg kell probálni renbe hozni és élvezni az életett! De ez csak egy tanács .
2013. márc. 25. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!