Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megváltozhat egy ilyen pasi?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megváltozhat egy ilyen pasi? El tudja hagyni a régi hibáit?

Figyelt kérdés
Azért lett vége, mert 2 és fél év után átvágott, hazudott, más lányoktól kért találkozót..
2013. jan. 21. 21:27
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszek a tündérmesékben.
2013. jan. 21. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Sosem.

Nem is akarna.

Ne is próbáld megváltoztatni mert az csak a mesékben és a filmekben megy

2013. jan. 21. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Kizárt dolog.
2013. jan. 21. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nem akarom megváltoztatni. Ő akar talán megváltozni.. Egy hónapja lett vége és azt mondja nagyon megbánta, hogy ez tette és sosem tenné még egyszer, jobbat érdemlek, mindennél jobban megbánta, csak engem szeret, én kellek neki stb..
2013. jan. 21. 21:31
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem,Ő ilyen,ezt el kell fogadnod és meg kell értened.Ha jót akarsz magadnak,és nem szeretnél újra csalódni,akkor nem dőlsz be még egyszer Neki.Amúgy meg kutyából nem lesz szalonna.
2013. jan. 21. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem csak akkor,ha nagyon,nagyon akarja.De általában ránk pasikra ez nem jellemző.Főleg ha olyan,mint amilyennek leírtad most.
2013. jan. 21. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Sajnos nem...en is sokaig ezt hittem...hiszen o az en szerelmem, nyuszikam stb...de sajnos nem valtozik...az pasimnak, ma adtam ki egyebkent az utjat, koros ,,joban akarok lenni mindenkivel,, szindromaja van...ezt ugy kell elkepzelni, hogy tartja a kapcsolatot azzal a csajjal akivel a mi szunetunk alatt osszejart...megbocsatottam...mert irt ezt azt...de ha meg tudnam fejteni, hogyan gondolta o ezt, hogy majd o joban lesz a masik csajjal is, megsem serti meg, hogy bocs hagy beken stb...akkor jo lenne...
2013. jan. 22. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

21:39

Hallod tisztellek. Férfi létedre ezt írtad. Ilyen sincs sok.


tegnap 16:29

Ismerős dolog! Sajnos!

2013. jan. 23. 15:49
 9/9 A kérdező kommentje:
Mindenkinek köszi a válaszát!
2013. jan. 23. 15:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!