Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy értessem meg végre a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy értessem meg végre a barátnőmmel, hogy szeretem és nekem senki más nem kell rajta kívül?

Figyelt kérdés

Mindennél jobban szeretem a párom, ezt el is mondom neki mindig és tettekkel is bizonyítom, mindig ő az első, mindent megadok neki testileg-lelkileg, mindenhogy, eszem ágában sem lenne mást keresni, és tudom, hogy ő is nagyon szeret és ragaszkodik hozzám de néha kiakasztóan viselkedik. Mutogat nekem női ismerőseit, hogy ez az bejön e nekem, pedig tudja, hogy nekem ő tetszik, és muszáj válaszolnom, és ha azt mondom mondjuk hogy nem csúnya az a lány, akkor előbb utóbb ebből vita lesz, mert kikerekíti a dologból, hogy akkor nekem is ő tetszik, hanem más lányok, holott nekem eszem ágában nem lenne másokat nézegetni, ő mutogatja. Nyaggat vele, hogy melyik híresség tetszik nekem, aztán amikor kinyögök végre egy nevet aki szerintem jól néz ki, akkor tuti beleköt, hogy az nem is hasonlít rá, úgyhogy akkor miért vele vagyok. Amúgy semmi más problémánk nincs, de ez nagyon idegesítő, egyszerűen nem értem, és hiába kérdezem miért csinálja ezt, nem tud rá értelmes választ adni.

27/F


2013. márc. 25. 17:47
 1/8 anonim ***** válasza:
42%

Már ne haragudj, de a nőd az én minden napján menstruál?

Az én barátom is ilyen mint te, és oda, meg vissza vagyok. A lányokat esküszöm már én bámulom meg, nem ő, de mégse húzom az agyát, pláne nem veszekszek rá tök hülyeségeket...

de egy hp a csajod ....

2013. márc. 25. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
*év
2013. márc. 25. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
32%
Ez azért van mert nagyon szeret téged, és nem akar elveszíteni.. Fontos neki hogy mellette boldog legyél! Kevés már sajnos az ilyen nő, becsüld meg!
2013. márc. 25. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerintem bizonytalan nagyon, nem bízik magában, hogy neked tényleg ő kell, ez nem hisztisség, mint ahogy az első írta. Inkább egy kis önbizalom hiány, ami valószínűleg idővel csökkeni fog vagy el fog múlni, biztosan nehéz lehet már néha idegekkel kibírni, de ha tényleg szereted, akkor eltekintesz ettől, és próbálj meg neki segíteni egy kis önbizalmat szerezni.
2013. márc. 25. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy elkényeztetted. Bizonyítsa be ő is, hogy szeret.
2013. márc. 25. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
én is szoktam ezt csinálni és rajtunk kívül még pármillió nő. ne menj bele ezekbe a játékokba, az lenne a legjobb. mi minden lányban konkurenciát látunk, és nehezen tudjuk felfogni ha egy pasinak csak mi kellünk. ezért próbálunk puhatolózni, hogy esetleg van-e olyan lány akire feni a fogát a párunk. nyugodtan bizonygasd h csak ő kell neked, nem szeretjük elégszer hallatni.. vagy azért csinálunk ilyen afférokat hogy újból-és újból meggyőzödjünk hogy nem kell más nektek. tudom, h hülyeség de így működünk, nincs magyarázat...
2013. márc. 25. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
*hallani
2013. márc. 25. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ja és igen; a kulcsszó az önbizalomhiány, nem hiszi h meg tud tartani stb.
2013. márc. 25. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!