Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom állandóan hisztizik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom állandóan hisztizik amiért nem szedek fogamzásgátlót. Miért nem lehet megérteni, hogy nem fogok soha?

Figyelt kérdés

Mit lehet csinálni egy ilyen férfival aki ennyire önző?

3 éve vagyunk együtt, de együtt sem élünk, ritkán van csak szex, mert még a hely sem adott hozzá csak ritkán, általában csak autóban tudjuk megoldani. Szóval nem értem autós szexhez mégis minek szedném, ott a tisztaság miatt is jobb a gumi. Kb 1 éve kezdte ezt mondogatni hogy nem akarja gumival csinálni. Azelőtt jó volt. Kipróbálni sem tudom/akarom a tablettát pajzsmirigy betegséggel, és így hogy évek óta küzdök a kilókkal. Nem akarom mégjobban tönkretenni az egészségemet, külsőmet. De őt ez sem érdekli úgy tűnik, csak legyint rá. Nem tudom mi baja lett, az első 2 évben nem viselkedett így velem.


2013. márc. 25. 22:48
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
92%

ez elegge kellemetlen helyzet

en is utalom a gumit, jobb nelkule

de ha egyszer egeszsegugyi gondok miatt nem is lehetne szedned, akkor igazan megerthetne....

2013. márc. 25. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Szeretitek egymást úgy igazán mélyen testestül-lelkestül? nekem ez jutott eszembe, mert szerintem ha így lenne, akkor megértene Téged.
2013. márc. 25. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Sok minden kezd arra utalni hogy ő már nem annyira.. :/
2013. márc. 25. 22:52
 4/16 anonim ***** válasza:
21%
Nekem is nagyon szar gumival. Szinte élvezhetetlen.
2013. márc. 25. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
34%
végül is megértelek mind 2 ő töket neki hiányzik az uj érzés h jobban érezzen neked meg fontos az egészséged érdemes lenne kikérni egy orvos véleményét ezzel kapcsolatban ...
2013. márc. 25. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
91%

most mit vársz tőlünk de komolyan?

voltaképpen panaszkodsz itt nekünk a fiúdra holott nem mi járunk vele hanem te....mit remélsz kapsz olyan választ ami használ?

vagy mégjobban becsicskulsz vagy megjobban nyafog majd a szuperpasid....ez a valóság, minden más kegyes hazugság

2013. márc. 25. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
0%

Arról szó sem lehet, hogy sportolj valamit?...



21/N

2013. márc. 25. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
vannak ilyen önző f@szok, hagyd ott, van jobb is
2013. márc. 25. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
5%

Pajzsmirigy problémádra: Sok jódot tartalmazó kaja és mozgás.


Válassz: Tabletta, vagy terhesség?


Mert a gumi kiszakadhat...

Autós esetnél még valószínűbb is.

Egy megszakítás 50-nél kezdődik... Vagy szülsz egy gyereket egy olyan világba ahol semmiképp sem tudnád normálisan felnevelni.


Hidd el, hogy semmi veszélye nincs a tablettának. Napi egy bogyó és nem kell félned. :)

2013. márc. 25. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
81%

Parod nem szeret valoszinuleg.

Ne hogy mar egy gumival baja legyen,ennyit igazan megtehet egy ferfi,ne minden a nore haruljon...

Amugy van ferfi fogamzasgatlo tabletta is,szedje o azt a sz.rt akkor!


A lenyeg valoszinuleg nem szeret igazan mar,vagy annyira se.

2013. márc. 25. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!