Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szexkapcsolatból működő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szexkapcsolatból működő párkapcsolat?

Figyelt kérdés

Ha van ilyen tapasztalatod megosztanád velem, h mennyi idő után volt a pálfordulat és honnan vetted észre/hogyan alakítottad ezt ki? Vagy bármilyen egyéb észrevételt szívesen fogadok :)

21/N



2013. márc. 26. 14:53
 1/5 anonim ***** válasza:

Magától alakult ki.

Összejöttünk és mivel nagyon jól éreztük magunkat együtt, megismételtük a találkozókat. Közben sokat beszélgettünk, jól elvoltunk. Aztán kis idő múlva azon vettük észre magunkat, hogy fülig szerelmesek vagyunk egymásba.

Tömören ennyi.

2013. márc. 26. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Sajnos én csak negatív tapasztalattal szolgálhatok.:( Részemről 1-2 hónap után kialakult a szerelem, de a partneremben sajnos nem. És amint megérezte ezt rajtam, csak még inkább kihasznált. Bólogatós kiskutyává váltam mellette, mindent megtettem érte, míg ő a kisujját se mozdította. Emellett állandóan féltékeny voltam, és sz@rul esett, ha nem keresett (már pedig volt, hogy akár 2 hétre is eltűnt...). Teljesen felőröl az ilyesmi, szóval én azt javaslom, ha érzed, hogy kezd benned több kialakulni, de nem vagy biztos a párodban, minél előbb beszéld ezt meg vele, jobb tisztázni, nehogy úgy járj, mint én.
2013. márc. 26. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nekem volt egy kapcsolatom, mikor megismertem a barátnőmet. Ő tudta, hogy együtt vagyok valakivel akkor, de nem fúrta a kapcsolatot. Pár alkalommal találkoztunk buliban, ahol megtetszett és beszélgettünk, majd találkozgatni is kezdtünk és jó ideig csaltam az akkori nőmet vele. Amikor rájöttem, hogy sokkal jobban érzem magam vele és jobb a kapcsolat, szakítottam az exemmel. Lassan egy éve együtt vagyunk.

A legtöbb esetben nem alakulhat ki szexkapcsolatból komoly kapcsolat. Pont azért mert, csak a testi vágy hozza össze a párt és nincs idő vagy nem is akarnak beszélgetni, egyéb programot együtt tölteni. Ha ez nincs nem fog kialakulni kapcsolat. Nagy veszélye ennek, hogy az egyik fél többet érez a másik iránt és sérülés a vége.

26 F

2013. márc. 26. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. "Bólogatós kiskutya" biztos, hogy nem leszek, annál hamarabb fogok kiszállni belőle, csak még nem tudom megéri-e megpróbálni egy normál kapcsolatot kialakítani belőle, illetve, h a másik fél hogyan viszonyulna ehhez.

Köszi még egyszer :)

2013. márc. 26. 15:55
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia!


Én nyáron ismertem meg a mostani párom(26) ,aki közölte velem,h nem akar komoly kapcsolatot,mert egyedül jól érzi magát. Én ilyenkor már szinte szerelmes voltam belé,de csak összejárogattunk szexre. Úgy voltam vele, hogy inkább így lássam őt,mint sehogy:) Viszont minden nap beszéltünk, mindig érdeklődött felőlem, ott volt támasznak,bármi történt velem..valahogy éreztem,h annak ellenére,h azt mondja nem akar komoly kapcsolatot,mégis érez irántam valamit. Szeptemberben úgy alakult,h nem volt hol laknom,ezért azt mondta költözzek hozzá.Majdnem fél évig együtt laktunk, egymásba szerettünk és azóta is együtt vagyunk!:) Szerintem létezik ilyen, csak figyelni kell a jelekre,meg az érzéseidre!:)


19/N

2013. márc. 26. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!