Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy mondjam meg egy csajnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zozole12 kérdése:

Hogy mondjam meg egy csajnak aki már 8 hónapja kapar utánam és elém van esve hogy ÚGY nem érdekel?

Figyelt kérdés
2013. márc. 26. 16:23
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
7 hónappal és 3 héttel ezelőtt kellett volna megmondani neki... Találj ki valamit, ügyes fiú vagy, simán mondd meg neki.
2013. márc. 26. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Így: "Bocs, de nem tudnék veled elképzelni egy kapcsolatot. Remélem, megtalálod te is a hozzád valót"
2013. márc. 26. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
nem akarom megbántani..eddig is ebből az okból nem mondtam neki meg így nyíltan..nincs senkim de nem tudom szeretni valamiért és nem akarom átverni sem..
2013. márc. 26. 16:26
 4/20 anonim ***** válasza:
100%

Akkor már csak egy lehetőség van...


El kell venned, és leélned vele az életed. Sajnálom.

2013. márc. 26. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
így jobban bántod, inkább mond meg neki. Te se szeretnéd, ha hülyítenének.
2013. márc. 26. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
az a gond hogy van kapcsolata 2 hónapja..tegnap találkoztam vele és sírva mondta hogy nem tud a srácra úgy nézni mint rám és szeret..nem tudtam erre mit válaszolni..tudom hogy szar neki..
2013. márc. 26. 16:30
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem karitatív tevékenység, nem áldozhatod fel magad. Egyébként mikor mondta meg, hogy oda van érted?
2013. márc. 26. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:

Az sokkal rosszab ha hitegeted. Már fél éve kereshetne magának pasit. Mond meg neki finoman. Ezek szerint 8 hónapja nincs barátnőd sem, mert akkor talán észre vette volna magát. A legtisztább ha közlöd vele.


Amúgy meg ha eléd esik, segítsd fel. :D

2013. márc. 26. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

#8 vagyok.

Most olvastam, hogy 2 hónapja már van valakije. Hát ez így tényleg nehéz ügy. De akkor is meg kell mondani, ha te tényleg nem akarsz semmit.

2013. márc. 26. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:

még 7 hónappal ezelőtt egy társaságban voltunk rendszeresen és akkor mondta..azután nyáron azt hittem hogy elfelejtett de nem..azt tudja hogy volt egy olyan dolog nem is a távol múltban hogy 2 csaj tetszett és én is nekik nem tudtam választani és elúszott mindkettő...


igen szerettem volna neki segíteni de ezen a csúnya havon csak elcsúszott a kis huncut :D

2013. márc. 26. 16:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!