Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy mondjam meg egy csajnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zozole12 kérdése:

Hogy mondjam meg egy csajnak aki már 8 hónapja kapar utánam és elém van esve hogy ÚGY nem érdekel?

Figyelt kérdés
2013. márc. 26. 16:23
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
az meg a másik hogy a sráccal azért jött össze hogy elfelejtsen engem..ezt ő közölte velem
2013. márc. 26. 16:37
 12/20 anonim ***** válasza:
Na mikor ott mondta, akkor kellett volna mondjad, hogy te nem vagy érdekelve. Mit csináltál? Vallott , te meg sejtelmesen mosolyogtál? :)
2013. márc. 26. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:

ez sokkal rosszabb, hogy hitegeted szegényt

emiatt nem lesz egy normális kapcsolata, mert csak Te jutsz eszébe,

legyél már nyílt és őszinte, még mindig jobb, mint ő azt hiszi, hogy lesz közöttetek valami N

2013. márc. 26. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

Miert nagyon gaz a csaj vagy mi nem tecik benne?

Ha bics csajod jarj velle mi bajod lenne mi?

2013. márc. 26. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:
hát kb..mert leblokkoltam..de próbáltam már a bunkó oldalamat bemutatni neki hogy magától jöjjön rá..nem ment..próbáltam azt hogy bemutattam neki csapattársamat akinek tetszik és ráadásul jobb pasi mint én íg férfi szemmel nézve.. nem jött be...csak az maradt hogy megmondjam de hogyan hogy ne bántsam meg?
2013. márc. 26. 16:43
 16/20 A kérdező kommentje:
az a bajom vele hogy nem tudom szeretni..engem kívülről nézve bunkó focistának néznek aki a lyukat hajtja de ha valakivel kapcsolatban vagyok ahhoz plussz kell nem elég az hogy jól néz ki..
2013. márc. 26. 16:44
 17/20 anonim ***** válasza:
Igen, mond meg neki ŐSZINTÉN, tedd hozzá, hogy sajnálod és reméled, majd talál valakit akivel szeretni fogják egymást.
2013. márc. 26. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

Úgy nem tudod megmondani neki, mert a tartalom a lényeg. Az meg így is úgy is fájni fog neki. Mély levegő, félrehív, közöl vele a tényt. Ez a menete.

Amúgy sajnálom szegény srácot akivel vigasztalódott a barátos barátnéd. Neki hogy fog fájni mikor a csaj kipenderíti.

2013. márc. 26. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:
de ha odamegyek és így simán közlöm vele hogy mi a helyzet keret nélkül csak a tömör igazságot akkor nagyon depis lesz..és ezt szeretném elkerülni egy kisebb megtervezett szöveggel ami annyira nem bántó
2013. márc. 26. 16:47
 20/20 A kérdező kommentje:
az a srác egy f..kalap..tudok róla egy két dolgot ott csalja ahol tudja a csajt
2013. márc. 26. 16:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!