Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Még is mivel tudnám már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Még is mivel tudnám már bizonyítani neki, hogy igen is szeretem?

Figyelt kérdés

Lassan 4 hete szakított velem a barátom.Ez a 4 hét maga a pokol,2 hétig nem ettem,alig aludtam aminek a vége az lett,hogy rosszul lettem.Azóta nyugtatókon és antidepi bogyókon éllek. (ezt tudja is)

1 hete elkezdtünk újra beszélgetni,és egyre több dolog került a felszínre.Azt írta tegnap,hogy azért szakított mert úgy érezte,és érzi is hogy nem szeretem!Pedig éreztettem/éreztetem vele,hogy mennyire fontos nekem :( Aggódom érte,és féltem.Iszonyatosan hiányzik,és minden nap bizonyítottam hogy szeretem.Az egyik barátommal is össze vesztem miatta.Mert elkezdte nekem szidni,én meg azért csúnyán kiakadtam.

Még is hogy bizonyíthatnám be neki hogy igen is szeretem?


2013. márc. 26. 17:14
 1/9 anonim ***** válasza:
mi a facebook nevének linkje? elküldöm neki ezt a kérdést.
2013. márc. 26. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

"Azt írta tegnap,hogy azért szakított mert úgy érezte,és érzi is hogy nem szeretem!"


Ez csak rossz szöveg. Ha ő szeretne, akkor tökmindegy mit éreztetsz vele, nem hagyna el.

2013. márc. 26. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

De azt írja szeret!Tegnap este ezzel a szöveggel búcsúzott,majd le is törölt újra:

"Sajnálom igen szerettelek! és még most is

de nem tudtm mi mondai már azt hittem így elfelejtesz ha megbántalak

és nem így utóljára bántalak meg már nem tudtam mt mondani!

ÉS HA AZT HISZED HOGY NEM SZERETTELEK AKKOR TE SOSE ISMERTÉL

viszont tudom hogy így csak bántani foglak napról napra

akármit is gondolsz rólam

TUd hogy szerettelek :=( szerettlek

sajnálom de jobb ha vége lesz még ha fáj is NEKEM! ( neked is )

puszilak Isten veled!"

2013. márc. 26. 17:19
 4/9 anonim ***** válasza:
Tartom, hogy ez csak egy rossz szakítós szöveg.
2013. márc. 26. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Jaa hogy ti ilyen 12 évesek vagytok? (úgy néz ki, legalábbis ebből a hülye viselkedésből)
2013. márc. 26. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

5# -ös!

Bár csak ilyen "hülye" 12 éves lennék! xĐ

2013. márc. 26. 17:39
 7/9 anonim ***** válasza:
A legjobb, gyógymód az idő,és a kemény határozót viselkedés. Te mind a kettőt elrontottad. Nem hagysz neki időt gondolkodásra és gyengén hunyászkodsz egy olyan ember előtt aki ráadásul kidobott. baby necsináld már!!!!! gondolj bele fordítva a csávó sírna és összetörve sajnáltatná magát hogy mennyire szeret. hiába szeretnéd megundorodnál tőle. ERŐSNEK KEL MUTATKOZNOD. egyszer jó kimondani hogy hiányzik és szarul érzed magad, de egyszer és pont. GONDOLKODJ OKOSAN
2013. márc. 26. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Utolsó, ennek csak akkor van értelme, ha a srác kiszeret a lányból. Akkor taszító de ennek semmi köze ahhoz, hogy a fiú össze-vissza lelkizik közben elvileg semmi baja. Tehát ezesetben ez csak akkor lenne aktuális ha a csaj dobta volna és a fiúnak kéne nyugton hagyni.


Ha ő direkt emoskodik ezen, hogy mondod neki szerencsétlenül hogy te igenis szereted, ő meg "ez nem igaz mert én szerettelek te meg tudom hogy nem". Na ez elég 12 éves szint (bocsi az értelmes 12 évesektől).

Szerintem úgyse tudsz mit tenni, én elküldeném a jó francba hogy így viselkedik velem üres rágalmakkal akar lekoppintani. Mi az, hogy tudja hogy antidepresszánsokat szedsz/nem ettél és most még játssza az eszét? Hát rohadjon meg, de komolyan. Ez a kérdés amúgy tuti nem kamu?! :P

2013. márc. 26. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Sajnos nem kamu :(

Bár az lenne!

2013. márc. 27. 09:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!