Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mivel tudnám be bizonyítani...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mivel tudnám be bizonyítani neki, hogy szeretem?

Figyelt kérdés
Mivel tudnám be bizonyítani neki, hogy szeretem?Mindent meg teszek ,szeretem , szeretek vele együtt lenni.Szinte minden nap látom. Tegnap taliztunk, és este mondta, hogy ma is szeretne találkozni. Én meg mondtam neki, hogy 1 napot igazán ki hagyhatnánk, mert utána úgy is minden nap együtt leszünk. Erre ő azt mondta, ha szeretném, meg fontos lennék neki akkor nem mondtam volna ezt. Ez miatt nem vagyunk most jóba. (Amikor el kezdtünk járni, már akkor mondtam neki, hogy ha nagyon sokat találkozunk, akkor meg fogjuk unni egymást) Szerintetek ki a hibás? Vélemények?
2010. máj. 26. 19:17
 1/8 anonim ***** válasza:
Jogos, de amíg nem unjátok meg egymást találkozzatok amikor csak lehet!
2010. máj. 26. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok egyáltalán? Fiú vagy vagy lány? Ha fiú, akkor elég mimóza barátnőd van, hogy ilyeneket mond csak azért, mert egy napig nem találkoztok.
2010. máj. 26. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem is tudod h mennyire mázlid van abból a szempontból h minden nap látod .. én és a barátom 300km-re vagyunk egymástól ebből adódóan keveset látom és rossz :( meg amúgy is h ha tényleg szereted akkor nincs olyan h ha sokat látod megunod :)
2010. máj. 26. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
fiú vagyok , ő meg lány.. 18év/16év
2010. máj. 26. 19:55
 5/8 anonim ***** válasza:
Szerintem azért mindkét félnek szüksége van egy kis egyedül (vagy másokkal) létre, nem kell folyton egymás nyakán lógni. Én pl szeretek néha csak úgy egyedül dögleni, magamra figyelni, vagy úgy elmenni valahova, hogy nem kell a barátommal foglalkozni. Az meg nem baj, ha néha hiányzik, legalább jobb lesz újra látni :)Amúgy meg nagy szeretetigényű és nagyon bújós vagyok, úgyhogy nem az a magyarázata ennek, hogy jobban szeretek szingli lenni, mint nem:D
2010. máj. 26. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Én és a barátom 3 hónapja vagyunk együtt. nagyon szeretjük egymást. Így egy napot nem bírunk ki egymás nélkül.

ha attól félsz hogy meg fogod unni,nem szereted eléggé.

2010. máj. 26. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
mi 7 hónapja vagyunk együtt a barátommal. szeretjük egymást,sokat vagyunk együtt. de vannak olyan hétvégék amikor nem találkozunk mert ő is a haverjaival meg meg én is. persze hiányzik és folyton rá gondolok. de utána viszont nagyon jó vele lenni. szval mondd a bnődnek h 1 nap nem a világ vége. biztos neki is vannak barátai,legyen velük is mert ha elhanyagolja őket,akkor már nem is fogják keresni egy idő után.
2010. máj. 30. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szerintem itt "hibás" nincs. És megértelek téged. Nálunk is ez van... Minden nap találkozunk a barátommal, de nekem néha jól esne egy picit egyedül lenni... Az én barátomnak ilyenkor az a baja, hogy nagyon féltékeny. Egyből azt hiszi, hogy valaki más miatt nem szeretnék vele találkozni.

Kérdezd meg a barátnőd, hogy mitől fél ilyenkor. Vagy mit gondol, hogy miért nem volt jó, hogy ezt mondtad.

Nem tudom, mit "tehetnél"... Csa mondd el neki, hogy miért szeretnéd.

(Bocs, hogy kicsit hosszúra sikeredett)

2010. máj. 30. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!