Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hisztek az igaziban? :D

Figyelt kérdés

2013. márc. 26. 20:43
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Igen, hiszek (már meg is találtam), ugyanúgy, mint a matek ötösben is. [Üdv, egy rég diplomázott műegyetemista :)]
2013. márc. 26. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
11-Elmeséled?:D
2013. márc. 26. 21:02
 13/15 anonim ***** válasza:

Én hiszek! :)


20f

2013. márc. 26. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Csak egy Igazzy lehet, ugye? Azért ő "Az Igazzy" és nem csak "ő az egyik igaz". <= ez nagyon nem hangzik vadromantikusssan.


Akkor először azt kell tisztáznunk, van-e élet a Földön kívül. Sajnos ez nem fog menni. Valószínűleg van, mivel az unviverzum végtelen, és nagyon kicsi az esélye, hogy az élet csak pont helyen alakuljon ki, de az is valószínű, hogy ez beláthatatlanul messze van.

Tehát ha valakinek Igazzy pont földönkívüli, akkor ő nagyon benézte.


Lehet-e Igazzy más fajú egyáltalán? (A földönkívüliek végülis lehetnek emberek is) Mennyire kell közel állnunk genetikailag? Ha élne neander völgyi, beleszerethetnék? És ha én egy csimpánzt szeretek? Miért vagyok jobb ember így, mintha egy éticsigát üldöznék lángoló szerelmemmel?

Társadalmi normáink ezt nagyon elítélik, szóval akinek Igazzy nem Homo Sapiens, megintcsak megszívta, de talán kicsit kevésbé, mint akinek földönkívüli.


Ha elfogadjuk viszont, hogy ők mind lehetnek Igazzy, és arányosan oszlanak meg Igazzyjaink, akkor az emberek nagyrésze nagyon-nagyon megszívta. Szóval tegyük fel, hogy Igazzy csak Földön élő, Homo Sapiens Sapiens lehet.


Lehet-e Igazzy azonos nemű? És androgün? Biztos vagyok benne, hogy találnánk olyan meleget, aki azt mondaná, ő megtalálta Igazzyt, szóval ezt fogadjuk el.


A Földön kb 7 milliárd ember él, ebből Igazzy bárki lehet, de mivel azzal kezdtük, hogy Igazzy csak egy van, csak egyvalaki lehet.

Ez megintcsak szívás, mert ha csak egy egyórás randit szánsz mindenkire, akkor is 800 ezer évig csak randiznod kell, ha jól számoltam, és akkor nem ettől, ittál, aludtál, dolgoztál stb. És akkor azt senki nem mondta, hogy azonnal érezni fogod az első órában, hogy ő Igazzy.


Tehát én baromira remélem, hogy nincs Igazzy, különben megszívtuk.

2013. márc. 27. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
hiszek benne és meg is találtam :)
2013. márc. 27. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!