Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha a barátai elhagyják az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a barátai elhagyják az embert, akkor kell tennie valamit, vagy inkább tovább kellene lépnie?

Figyelt kérdés
Tehát, ha másokért/ mások miatt elfelejtenek a „barátaid” akkor neked azt el kell fogadnod, túl kell lépned, esetleg küzdened kellene? Hiszen te akkor vagy jó barát, ha mindig ott leszel a másik mellett ő hiába is kezel” másként” mint azelőtt, tehát mit kell tenned? Az egód azt mondja, lépj túl, nem érdemel meg téged, de akkor te is rossz baráttá válsz? Eléggé filozofikus kérdés, remélem érthetően írtam le.

2013. márc. 26. 20:49
 1/8 anonim ***** válasza:
A törődés kétirányú utca. Attól senki sem lesz rossz ember, hogy nem ugrál azoknak, akik fütyülnek rá.
2013. márc. 26. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
73%
Ha ez történt, akkor ők nem voltak a barátaid.
2013. márc. 26. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Értem, köszi, szerettem volna véleményeket hallgatni, persze a sajátomon kívül, szóval még egyszer köszi.:D
2013. márc. 26. 20:55
 4/8 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy nem voltak, lehet én vagyok kicsit régimódi, és nem mindig magamat okolni.
2013. márc. 26. 20:56
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Mennyire ismerős helyzet... A "barátaim" szinte egyik napról a másikra elfordultak tőlem. A végén még úgy jött le majdnem, hogy én vagyok a bűnbak, holott nem egyszer kérdeztem rá, hogy mégis mi az oka ennek. Most már úgy vagyok vele, hogy nem hiányzik az nekem, hogy színleljük egymás előtt a jó viszont. Inkább megvagyok egymagam, illetve azzal az 1-2 emberrel, akivel tényleg tudok értelmesen beszélgetni. De olyan, hogy igaz barát, számomra nem létezik. Sajnos...
2013. márc. 26. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Egyértelműen tovább lépni. Felesleges érdemtelenekre pocsékolnod az időd.


21/N

2013. márc. 26. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha csak valamiért hanyagolnak egy ideig, akkor mérlegeld, hogy érdemes-e megvárni, amíg elmúlik ez az időszak, valamennyire érthető-e, hogy kevesebb időt töltenek veled, ha meg egyáltalán nem kíváncsiak rád, akkor ne erőltesd.
2013. márc. 26. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Az a legrosszabb, hogy nem volt közöttünk vita, össze sem vesztünk, amint felköltözött Pestre "elfelejtett" és egyszer csak azt vettem észre, hogy egyedül vagyok. De még így is hálás vagyok, hogy vannak akikben még bízom, csak hát nehéz túllépni, ha az hagy ott akit te a legjobb barátodnak hittél.
2013. márc. 26. 21:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!