Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Már két éve szakítottunk, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Már két éve szakítottunk, de nem tudom elfelejteni. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Sok közös volt bennünk, de a kapcsolatunk végig tele volt problémával.. ezért jött a szakítás az ő részéről, gondolom nem bírta tovább. Később vissza akarta csinálni, de nemet mondtam. Már nem bíztam meg benne, és nem éreztem úgy, hogy olyan boldog lett volna mellettem. Így persze én sem lehettem igazán boldog mellette. Nem értett meg. Mégis miért jár még mindig az eszemben?

Az igaz, hogy az ismerettségeink miatt még mindig sokminden van, ami miatt mindig eszembe jut. Mit tehetek?



2013. márc. 18. 21:17
 1/4 anonim válasza:

A szakítás utáni felejtés mindig nagyon nehéz főleg,ha erős volt a kötődésed...


Próbáld meg elterelni róla a figyelmed amennyire csak lehet kösd le magad valamivel és beszélj valakivel az érzéseidről sokszor ez segít!

Amúgy pedig az idő sok mindenben segít! :)


Sok sikert Neked!

2013. márc. 18. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem is lassan két éve, de minden nap eszembe jut...pedig nem volt valami jó kapcsolat.. De legalább már nem az első gondolatom ébredés után...ez is haladás. Pedig szeretném már túltenni magam rajta..... hiába van más, emberileg jobb... az idő segít csak, próbáld meg elfoglalni magad.
2013. márc. 18. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Jobb hogy tudom, hogy nem vagyok ezzel egyedül...
2013. márc. 19. 14:53
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem is már 2 éve végett ért , de még minden nap gondolok rá , pedig egy éve van barátom , s neki is van barátnője , nagyon rossz érzés :|
2013. márc. 19. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!