Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon féltékeny típus vagyok....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon féltékeny típus vagyok. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Eddig minden kapcsolatomban nagyon féltékeny voltam.A mostani barátom tudom hogy imád, de nem tudom kiverni a fejemből,hogy mi lesz ha talál valakit aki jobb vagy szebb és elhagy miatta. Nem nyomozok utána, semmi ilyet nem csinálok, de megörülök már ettől a félelemtől. Beszélgettem már vele erről de nem tud megnyugtatni. Úgy érzem hogy nem vagyok neki elég jó elég szép..Mit csináljak? Ti éreztetek már így?
2013. márc. 27. 08:47
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
A féltékenység rólad szól, nem a barátodról. Alacsony önbecsülésed van, próbálj meg több önismerettel foglalkozni, szeresd jobban magad.
2013. márc. 27. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

önbizalomhiányos vagy.. próbáld növelni !:)

vigyázz, mert senki se szereti a túlzott féltékenykedést. nem egy kapcsolat ment tönkre az állandó féltékenykedés miatt.

szépítsd magad, járj el edzeni, öltözz szépen stb.

2013. márc. 27. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Én pont ugyan ilyen voltam aztán párom kiment 3 hónapra külföldre minden este beszélgettünk mindent elmondtunk egymásnak és mire visszajött már nem éreztem azt hogy elhagyna másért hiszen visszajött pedig maradhatott volna kint is.
2013. márc. 27. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nagyon vigyázz ezzel a féltékenykedéssel!!! Komolyan!!! Egyszer megunja a barátod, és akkor tényleg elhagy...
2013. márc. 27. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nem szoktam neki mondani vagy mutatni csak magamban örlődöm. :-(
2013. márc. 27. 09:07
 6/7 anonim válasza:
100%
Féltékenység? Ugyan minek? Aki szeret marad. Akit lehet, azt viszik. És akit el lehet vinni azért nem kár...
2013. márc. 27. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha talál nálad szebbet, jobbat, az biztos, hogy a féltékenység még rá is tesz egy lapáttal, hogy elhagyjon.

Nem féltékenykedni kell! Megbeszélni vele és ha megcsal, akkor elhagyod.

2013. márc. 27. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!