Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Túl sokat vagyunk együtt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túl sokat vagyunk együtt a barátommal, kezdjük megunni egymást, mit csináljunk hogy megint minden a régi legyen?

Figyelt kérdés
fél éve vagyunk együtt, osztálytársak vagyunk (tudom, sejthettük, hogy ez lesz..), minden nap látjuk egymást, mindig tudjuk mi történik a másikkal, mindig ott vagyunk egymás körül, szinte mindig halljuk is hogy a másik kivel mit beszél.. és sok. amikor ketten vagyunk, akkor már szinte nem is tudunk mit mondani a másiknak. próbálom azt, hogy szünetekbe a barátnőimmel vagyok és nem annyira vele, suli után hazamegyünk egyből, de ez így meg olyan rossz. unalmas. együtt vagyunk, de úgy mégse. nagyon szeretem, szeretek vele lenni, de ez így nem a legjobb. mit csináljak? mit csináljunk? 17/L

2013. márc. 27. 16:00
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem kéne mindig egymás seggében lenni és facebokon sem kéne egész nap beszélni.
2013. márc. 27. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
mivan??? ha szereted hogy unod??? 17 évesen, az első nagy szerelmemet lestem úton útfélen, alig vártam, hogy vége legyen a sulinak és találkozzunk a moszkván :))) ejj de szép idők voltak. a tanácsom amúgy: a suli az suli. ott legyetek a barátaitokkal, mindenki a sajátjaival. hidd el, nagyon fontos dolog az. délután meg legyetek együtt. nem olyan nehéz dolog ez :))))
2013. márc. 27. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
nem úgy unom, mert nagyon szeretem ha együtt vagyunk, de a beszélgetéseink unalmasak, egy csomószor nem tudunk mit csinálni, mit mondani (most erre az idő is rátesz egy lapáttal..). viszont ha együtt vagyunk nagyon jó, nagyon jól érzem magam vele.
2013. márc. 27. 16:09
 4/10 anonim ***** válasza:
hát akkor csináljatok programokat. menjetek kávézni, moziba, múzeumba... ott akaratlanul is sodor magával a világ. ha te ezt érzed, lehet, h ő is. és az nem vezet jóra. rázd fel magatokat!
2013. márc. 27. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Tökre ellentmondasz magadnak a mondataiddal.

Az egyikben ezt írod,a másikban azt.

Akit szeretsz avval nem unatkozol,vagy ha igen,akkor mindenre megoldás a szex :D

Nézzetek meg egy filmet,kártyázzatok,menjetek el szánkózni a tavaszi szünetben :D

2013. márc. 27. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Hűha fél év után ez van? Képzeld el mi lesz ha 10év házasság után. Hajjaj
2013. márc. 29. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
Elkövetted a legnagyobb hibát..Soha ne járj osztálytársakkal! egyépként ezen már nem tudtok segíteni ..boccs nem akartam bunkó lenni ..de ezen csak úgy segíthetsz ha átírtkozol egy másik iskolába
2013. márc. 29. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
hú, de irigylem, ha valakinek ez a legnagyobb problémája és erről tesz fel itt kérdést és ki is emeli! :D
2013. márc. 29. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
57%
Dugjatok
2013. márc. 29. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Nálam ugyanez volt, én is elkövettem azt a hibát, hogy az osztálytársammal jártam. Nem kellett volna belemenned. Hát, azt tanácsolom, hogy suli után ne-nagyon legyetek együtt, csak néha, és akkor lesz miről beszélgetnetek, esetleg találjatok ki valami közös programot, legyenek meglepetések, stb. :)
2013. ápr. 18. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!