Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a sz*rt csináljak már a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a sz*rt csináljak már a barátnőmmel?

Figyelt kérdés

Nincs kötelességtudata, legalábbis szerintem...

Nem tanul, de nem is törekszik arra hogy ne bukjon meg valamiből, még akkor is ha "nem érti"... Konkrétan a matekról van szó.. Lehet az iskola is rossz,gyenge, de ez még jobban erősíti, hogy egy kukás is levizsgázna egy olyan szintű matekból ami ott elvárás..Hiába mentegetőzik, hogy buta az NEM kifogás!!! Nem tudok már mit csinálni vele... Ha épp olyan kedve van nem megy be mert mondjuk 2 lyukas órája van, de közbe lenne még 5... A szülei nem tesznek semmit. És már én sem tudom mit csináljak, de így biztos nem fog leérettségizni.. Ha így folytatódik, véget vetek a kapcsolatnak, mert frusztrálni fog és nem akarok emiatt idegeskedni folyton..Hiába szeretem, képes lennék felrúgni egy amúgy ezen kívül problémamentes kapcsolatot, ilyen vagyok.. Nekem számít ez, és nem akarok nyomorogni a későbbiekben.. Sokan mondják, hogy húú a pénz nem minden, de a szerelem se.. Az arany középút kéne nekem, de úgy érzem benne ezt nem találtam meg, és nem is fogom. Sokat gondolkodtam a dolgon, és már egyre jobban azt érzem, hogy még most kéne véget vetni az egésznek amíg még annyira nem növünk össze (fél éves kapcsolat) . Már mondtam neki, hogy zavar a dolog és lényegébe kicsit változott is, de nem tanul akkor se 10percnél többet, talán ír 1 puskát, vagy látványosan nálam tanul, de az se tanulás.. Meg vagyok lőve.. Írhatnék még ezer dolgot, de szerintem ennyi épp elég, így is elég hosszú lett..


Köszi a válaszokat, véleményeket



2013. márc. 27. 18:09
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
76%
Dobd ki
2013. márc. 27. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Te tudod mit szeretnél vele kezdeni.... mi mondjuk meg?

Matekból nem túl jeles, sőt nem érti ugye? Akkor mutasd meg neki hogy kell.

Magyarázd el neki,hogy ez így nem jó gondolom megtetted, de továbbra is ugyanazt csinálja. Ez az ő döntése. Majd meglátja hogy kellett volna legalább minimális szinten tanulnia.

2013. márc. 27. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nem a te dolgod, ha nem tanul és nem tetszik, szakíts.
2013. márc. 27. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Ugyan már attól, hogy a matek nem megy neki még feltétlenül fogtok később nyomorogni! Csomó szakma van ahol nem kell a matek és talán abban jó lehet!
2013. márc. 27. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
0%

Ha nem fog leérettségizni, akkor milyen szakmája lesz, okosok?


Szerintem szóljál neki, hogy nem szeretnél egy ilyen felelőtlen csajjal lenni? Amúgy egy ilyennel nem lehet tervezni. Rúgd ki a pics@ba.

2013. márc. 28. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Igenis lehet érettségi nélkül szakmája, csak nézz körül a munkaügyi központban. Onnan jövök, nekem ne mondd... Okoska!!!


A matek érettségim nekem se lett meg kettes, de a szóbelin átengedtek a tanárok igy végülis meglettem :)

Na és ha nem lesz meg?? Ott a pótvizsga a nyáron ahol kegyelemből mindenkit átengednek. (nálunk a szóbeli volt a kegyelem ,pótvizsgáig el sem jutott senki)


Kapaszkodjatok meg most meg matek szakra járok egyetemen :) Hatodszorra veszem fel, szenvedek, de nem adom fel!

2013. márc. 28. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Ja jut eszembe a barátnőm is pl 10. év végén választott szakmát és előbb lett neki 2 szakmája és utána csinálta meg az érettségit. Úgyhogy ne mondd már, hogy nem lehet!! Vannak olyan képzések ahol a bemeneti követelmény valóban egy érettségi, de van sok olyan is ahol nem kell. Pl szakmunkásképzőkben. A barátnőm fodrász egyébként, a másik dísznövénykertész ő is előbb kitanulta ezt majd utána pár évre letette az érettségit :)
2013. márc. 28. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Azt meg azért nem mondanám, hogy a fodrászok nyomorognak..

Meg a kéz és műkörömépítők se. A legmenőbb szakmák :)

Ismerősömnek tág a vendégköre és 250-300 a nettója vállalkozásba csinálja :)

Persze Ő a kivétel, az átlagnak nem fog ennyire jól menni főleg mivel már szinte minden sarkon nyílik egy szalon de azt nem mondanám, hogy éhen kéne vele halni :)

Ugyanígy a fodrász ismerőseim is jól keresnek.

Most pont azt a világot éljük, ahol egy szakmunkás többet keres mint egy diplomás. Főleg ha jó a szakmájában..

A diplomások meg szegények sokan állást se találnak nemhogy több száz ezret keresnének. Nem is beszélve, hogy a szakmunkás elmehet maszekolni mig egy diplomás hazamegy és odaül a gép elé.

2013. márc. 28. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Ez így van igaz, nekem is hiába van ilyen meg olyan papírom ha nettó 70ért nyomorgok egy gép előtt egész nap :))

Amúgy meg, igen jó lenne ha legalább átrugdosnák.. Nem érdekel h nem tudok cosinust számolni v vmi, csak 70% munkahelyen követelmény az érettségi, aztán lehet tovább menni akármerre, lásd okj.. Azoknak követelmény az érettségi.

Köszi a válaszokat.

2013. márc. 30. 12:03
 10/11 anonim ***** válasza:

Érettségi után egy szakma ingyenes és csak 23 éves korig azt vedd figyelembe. Ha akarsz még egy szakmát azt már saját zsebből kell állnod ami azért nem olcsó én is éppen nézegettem őket ami engem érdekelne 440.000 ft plusz még 75 ezer a vizsgadij :(

Szóval horror az OKJ nagyon megdrágult már. Elvesznek az embertől minden lehetőséget ebben a rohadt országban. Nem elég h munka nincs, most már elintézik hogy tanulni se tudjál :(

De a tb az fixen 6600 havonta senkit nem érdekel hogy munka nélkül miből fizetem ki. Meg most már ráálltak arra, hogy bankszámláról tiltják le. Eddig még volt választásom hogy kaja vagy tb fizetés ezentúl majd nem lesz mert automatikusan levonják. Hihetetlen mekkora szemét ország ez lassan én is ott tartok hogy elhúznék ki a fenébe csak hát ahhoz is pénz kell :(..

2013. márc. 30. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!