Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tarak kérdése:

Harmadjara talakozok egy csajjal, mondjam el neki hogy randira akarom vinni -nagyon tetszik-? Kicsit felek tole, de.

Figyelt kérdés

meg kell tennem. nincs mas vesztenivalom szerintem. egyutt teniszeztunk es ebedeltunk korabban, es mostmar el kell mondanom hogy tetszik nekem. szoval bevaghatom azt a mondokat hogy " nagyon tetszel nekem, el akarlak vinni randira?" vagy mi mast lenne jo mondani?

tanacsokat varok, koszi.



2013. márc. 28. 00:38
 1/1 anonim ***** válasza:
Együtt ebédeltetek, kettesben? Miért az nem randi? Vagy, akkor úgy mondom, hogy hívd el valahova, és tedd hozzá, hogy kettesben. Ez elég egyértelmű, ha bele megy, akkor sima liba onnantól.
2013. márc. 28. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!