Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van egy lány nagyon tetszik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány nagyon tetszik nekem, és szerintem ez kölcsönös mivel mindig engem néz. Megígértem neki, hogy megtanítom billiárdozni és el akarom vinni. Szerintetek kezdeményezzek?

Figyelt kérdés
2010. szept. 18. 16:52
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
persz akkor nyet ugyed van :D elő a dákóval :d
2010. szept. 18. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
73%
Elsőnek:te orosz vagy? "nyet ügyed van"
2010. szept. 18. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
100%
persze
2010. szept. 18. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:

hát ha engem kérdezel akkor hivd meg valamire, hívd el valahova, legyetek minnél többet együtt és éreztesd vele hogy az együtt töltött idő jó volt és ennyi


ha nem rám halgatsz elő a dákót, jó esetbe elfogadja jól lakik vele(akkor rosz nőt találtál), roszabb esetbe jól fejbevág és otthagy(na akkor egy értelmes nőt b@sztál el)

2010. szept. 18. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
nem dán vagyok
2010. szept. 18. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 kkzz ***** válasza:
Mi az a billiárd? És pláne hogy akarod megtanítani rá? Szerintem te a biliárdra gondolsz. Előbb neked kéne tisztában lenni azzal, amit meg akarsz tanítani másoknak.
2010. szept. 18. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Kedves utolsó: Azért mert a kérdező egy betűvel többet írt a kelleténél még nem kell leoltani! Nos szerintem nagyon jó ötlet ez a biliárdozás csak rajta! :D Nem veszíthetsz, próbálkozni szabad!
2010. szept. 18. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Nem szeretnék kötekedni, de a kedves kérdező jól írta.

BILLIÁRD. Két L.


A billiárd milliószor milliárdot jelent: 1015. Kiírva 1 000 000 000 000 000 (egybilliárd). A billiárdot jelentő SI prefixum: peta.

2010. szept. 19. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Bzdmeg ha a kérdező ilyen válaszokat várna, akkor a NYELV kategóriába írta volna a kérdést -.-"


iksz...dé

2010. szept. 20. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

utolsó előtti

1 L-el írják

a billiárd-ot pont előbb magyaráztad meg...és az bizony nem a játék meghatározása

2010. szept. 21. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!