Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Akik úgy gondolják, hogy egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik úgy gondolják, hogy egy huszonéves férfi nem csak szexet akarhat egy tinilánytól, azok szerint mégis mi mást?

Figyelt kérdés
Úgy értem, elég nagy különbségek vannak a két kor között, az egyik még gimnazista, a másik meg már a főiskolán is túl van. Létezhet, hogy 2 ennyire különböző világ összeegyeztethető? Nem lehet, hogy a srác csak kihasználni akarja a lányt? Tapasztalatokra, véleményekre lennék kíváncsi.
2013. márc. 28. 11:45
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
a szerelemben a súly, kor, magasság semmi nem akadály!!!
2013. márc. 28. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Mind a két eset létezik.

Ez ember függő.

2013. márc. 28. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
56%
Szerelemben nincs kor különbség, édesanyám és édesapám között is 20 év van ;)
2013. márc. 28. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
31%
Igaza van az 1-nek :) Én már 1 éve vagyok együtt a barátommal és nem hiszem,hogy kihasználna,mindig mindenben segítjük a másikat és érzem,hogy szeret. 17L 25F
2013. márc. 28. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
72%

:D Hát én még gimis vagyok, végzős, 19. A barátom már évek óta dolgozik, 26 éves. 8 hónap után állítom, hogy nagyon szeret, és nem csak szexre kellek neki. Bár lehet, hogy ettől nagyobb korkülönbségre gondoltál, meg 8 hónap még nem egy akkora nagy idő, de én érzem, hogy nagyon szeret engem, és én is őt. Szerintem még nagyon sokáig együtt leszünk :) Ez az én tapasztalatom :D

19/L

2013. márc. 28. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Mondjuk b@szd ki, ha huszonévesen te is úgy néznél ki, meg akkora súlyú, magasságú lennél, mint egy 13-14 éves kisfiú, akkor te is keresgélnél inkább a tinik között, ők még nem olyan felnőtt vén emberre vágyó típusok általában, bár már ott is vannak beteg hajlamúak, akik inkább fekszenek legy vén 40-essel 17 évesen mondjuk, mint egy korukbeli sráccal.

Ez egy kényszerhelyzet, a csajok igényei nőttek, muszáj alkalmazkodni ehhez, sajnos.

Engem már nem egy huszonéves csaj kisfiúzott le, pusztán a külsőm miatt, el sem hiszik, hogy én már felnőtt vagyok, annyira pici testem van és a pfoám is kisfiús, éveket tagadhatok le, a kutya sem veszi észre, hogy már felnőtt vagyok.

2013. márc. 28. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Először is,bármennyire is hihetetlenül hangzik a férfiak 95%-a azért tart barátnőt hogy legyen kivel szexelni


Egy huszonéves pasi nem feltétlenül azért akar tini csajt hogy csak szexre használja.Lehet beakarja pótolni azt ami hiányzott a gyerekkorából,de az is lehet hogy beleszeret egy tini csajba


25 éves leszek lassan és nem tagadom,ha egy 16 éves lány pontosan az ideálom lenne akkor nem tudnék neki ellen állni.Inkább vele jönnék össze egy boldog kapcsolat reményében mint egy 20 éves idióta p*csával.De természetesen a 18 éven felüli csajokat preferálom.10 év korkülönbség az már sok,legfeljebb 5 legyen,de ha szerelmes az ember akkor leszarja a korkülönbséget

2013. márc. 30. 03:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Biztos,hogy egy ilyen kapcsolatnak része a szex,ettől még lehet korrekt kapcsolat.
2013. márc. 31. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Mert a férfiak felső 10%-a kapja meg a nők felső 50%-át. akikről te beszélsz, azok sajnos valamilyen, akár elsőre nem láthat okból a peremre szrultak, és erre fanyalodtak. A férfiak ezen része abba rakja, ami csak hagyja.

30-as 40-es nővel lenni olyan, mint suzukival járni, a célnak megfelel, de azért nem szivesen vennéd, ha a barátaid látják.

2021. márc. 5. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!