Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek az nagyon gáz ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek az nagyon gáz ha én csak egy kis ölelésre vágyom?

Figyelt kérdés

Persze nem kizárólag ez minden vágyam, de az nagyon hiányzik. Egy lánytól. És attól félek, hogy félreértenék. Igazából nem is mernék megölelni senkit, mert vagy hülyének néznének vagy ferde szemmel néznének rám, nem tudom...


Hát ez elég gáz biztos. Fiú vagyok és szűz :P

Főleg lányok válasza érdekelne. Ti hogy vagytok ezzel? Mást is megöleltek vagy csak a párotokat?



2013. márc. 28. 17:51
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
35%
Mi az a :P szmájli? Talán nem is fiú vagy? Vagy nem is avgy szűz? Vagy titkolsz valamit? De most komolyan. Mi az a :P szmájli?
2013. márc. 28. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
A szűz miatt :S Mert nem tudom igazából hogy hova tegyem. Szégyelljem vagy mit kell ilyenkor érezni, de ez a helyzet.
2013. márc. 28. 17:55
 3/18 anonim ***** válasza:
Hát büszkének lenni rá semmiképp!
2013. márc. 28. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Kösz... "-.-
2013. márc. 28. 17:57
 5/18 anonim ***** válasza:
Szerintem ez tök normális, bár valószínűleg a legtöbb lány félreértené... nincsenek lányismerőseid, haverjaid? :)
2013. márc. 28. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Igen mert ratyi.
2013. márc. 28. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

Mi az, hogy "ratyi"?


Hát nem nagyon vannak ilyen közelebbi lány ismerőseim. Nem tudom, nálunk ez nem nagyon divat, úgy vettem észre. Mondjuk itt viszonylag kevesen vagyunk, egy kis faluban élek és nem nagyon tudok eljárni sehova. De lenen egy lány akinek talán el is merném mondani, viszont félek, hogy akkor ő többet akarna. Én pedig tőle nem szeretnék semmi többet :P


Na mindegy. Tudtam én, hogy gáz ez a kérdés.

2013. márc. 28. 18:17
 8/18 anonim ***** válasza:
a srác akivel randizom, van egy FREE HUGS feliratú pólója. szerezz egy olyat és próbáld ki. :-)))
2013. márc. 28. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
barátomon és barátnőmön kívül nem szokásom mást megölelni..
2013. márc. 28. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
homár vagy. keress egy melegbárt.
2013. márc. 28. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!