Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Gáz ha lefekszek vele annak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz ha lefekszek vele annak ellenére h még nem járunk?

Figyelt kérdés
Megismerkedtem egy sráccal..tök jól megvagyunk együtt,mindig hív lejön hozzám,talizunk...csók..de még nem járunk.Most lenne a 4. randink.Leszeretnék vele feküdni de félek h könnyűvérűnek tartana h szexelek de még nem is járunk.Más meg azt mondja h csináljam.Én meg nemtom mit tegyek pedig szeretném és kívánom!
2008. jún. 11. 15:07
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

1. te/ti mitől számítod/játok a járást ?

2. miért nem kezdítek mondjuk pettinggel ?

2008. jún. 11. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Hát.. Attól függ mióta ismeritek egymást?! Ha már elég sok ideje tart ez a "csak csók, tali" dolog akkor valószínűleg nem fog könnyűvérűnek tartani. De így ő azt fogja hinni, csak szexet akartál és mivel nem jártok lehet, hogy a megtörtént dolog után ott is hagy. Szerintem minél elöbb gyere vele össze amikor már hivatalosan is jártok aztán várj 2- hónapot és utána feküdj le vele, ha nem szeretnél magadnak rosszat.
2008. jún. 11. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
53%
2-3 hónapot*
2008. jún. 11. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
nem olyan régóta ismerjük egymást kb 3 hete és azt mondta h velem szeretne lenne de igazából még nem tudja h járni akar e...de velem szeretne lenni nagyon sok időt..és ha szexre kerülne a sor nem az lenne h utána kocc de nem siettet én döntök..
2008. jún. 11. 16:00
 5/11 A kérdező kommentje:
nemtom mitől számítjuk...annyit mondott h nem tudja mit akar...de ettől függetlenül lejön hozzám..talizunk...ír...szal nem értem
2008. jún. 11. 16:48
 6/11 anonim ***** válasza:
52%

Szóval nem akar járni, de sokat akar veled lenni, meg megigérte hogy ha dugsz vele utánna nem fog lelépni?

Hány éves vagy királylány? És még hiszel a mesékben? Ha-ha.


Na, a követendő taktika:

Eszetlen, fékevesztett kúrás minden adandó alkalommal.

Ha lelép, onnantól valaki mással.

Ez verhetetlen stratégia!

2008. jún. 11. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
ezt kéne tennem?:)miért?:)
2008. jún. 11. 17:08
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Dehogyis. Ne hallgass rá. A legmegfelelőbb dolog, ha szépen leültök és tisztázzátok ezt az egészet. Ha akar veled járni akkor vágjatok bele. Ha nem tudja mit akar akkor még hagyd és majd kis idő múlva újra kérdezd meg, hogy szeretne-e veled járni. Addig ne feküdj le vele amig nem vagytok együtt jó pár hónapig. Ne legyél k*rva. Abból már elég van a földön.
2008. jún. 11. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
képzeljétek tegnap írt megint h talizzunk és tök jó volt együtt(nem feküdtünk le) és azt mondta nekem h kurvából van elég és kezdem megőrjíteni és nem gondolta volna h ez lesz...h ilyen nehéz eset vagyok és eddig én vok a legnehezebb esete és imád egy nőért megküzdeni értem meg nem kicsit megkkell és vállalja mert érdeklem nagyon is!!:D
2008. jún. 12. 09:02
 10/11 anonim ***** válasza:
Na,akkor csak íg tovább. Szurkolunk. Őrjítsd meg!!
2008. jún. 12. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!