Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Akarata ellenére vették el...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akarata ellenére vették el tőlem a szerelmem. Nem tudom, mihez kezdjek. Mit lehet tenni? Segítség!

Figyelt kérdés

16 éves fiú vagyok. A párom egy 25 éves nő. Kérlek, ne ítéljetek el minket ezért. Elmesélem a történetünket.


Aki nem szeret sokat olvasni, az most nyomjon a vissza gombra.


Korábban házas nő volt, épp elválni készült. Két lányuk született a házasságból. Az apa elmebeteg, de nem kezelteti magát. Nála vannak a gyerekek. Azzal fenyegetőzik, hogy öngyilkos lesz, ha nem megy vissza hozzá a párom. Ma vissza ment, csak azért, mert már látta, hogy teljesen elborult az agya, és tényleg megtenné - legalábbis, ő így ítélte meg, mindenki más szerint szóba sem jöhet ilyen, mert gyáva hozzá. Nem kockáztatta, hogy akinek a lányai azt mondják: apa!, az meghaljon. Csak a gyerekek miatt ment vissza hozzá, és megbeszéltük, hogy köztünk minden zajlik tovább, beszélünk, és találkozunk, mert ez nem változtat semmit azon, hogy mennyire szeretjük egymást. Elsőre úgy tűnt, a férj is megértette ezt, most viszont teljesen visszaél mindennel. Tegnap délután hatra ment érte kocsival, és elvitte magához, 220 km-re tőlem. A párom még felhívott előtte engem. Azt mondta szeret, imád, és sose feled.

Most nem engedi sehova, megtiltotta neki, hogy beszéljen velem, összetörte a sim kártyáját, megtiltotta, hogy találkozzunk. Megtiltotta a boldogságát... azt mondta, nem érdeklik őt a párom érzései, azt a szót használta rá, hogy "lesz.arom", csak a gyerekeknek jó legyen. Vajon mennyire lesz jó a gyerekeknek egy megkeseredett életű anya, és egy őrült apa mellett felnőni? Tönkreteszik őket, a gyerekeket így ketten, de ez a férjnek nem jut el az elborult elméjéig. Fogva tartja a páromat. Ez már bűncselekmény.

Írtam a párom öccsének, a nővérének és a húgának is. Mindenkit megkértem, hogy segítsenek nekünk. Ők ott laknak, ahová a férje vitte a páromat. Kértem, hogy szöktessék meg, mert ez így nem folyhat... egyetlen megoldásnak látom, ha most eltűnünk a világ szeme elől egy időre, míg lenyugszik a férj.


Ha ők nem tesznek semmit, akkor erre az esetre létezik még egy utolsó reményem. Egy barátom, aki tűzbe tenné értem a kezét, azt mondta eljönne velem a páromért. Ketten együtt megszöktetnénk, elhoznánk magunkhoz, és eltűnnénk egy időre. Tudom a pontos címet. A probléma az, hogy 16-20.000 Ft az út hármónknak, és nincs egy forintom sem. A szüleim természetesen ellenzik a kapcsolatomat vele, ezért nem nagyon várhatok tőlük segítséget. Végső esetben persze mellém állnának, mert szeretnek, és mert a szüleim.

Zokogva írom ezeket a sorokat. Nem tudok lemondani róla. Négy ártatlan életet tesz tönkre a férj. A páromét, a gyerekekét, és az enyémet. Eljutottam arra a pontra, mikorra már bárkitől, bármiféle segítséget elfogadok. Nem tudom mitévő legyek. A párom már gondolkozott az öngyilkosságon is, ha nem változik a helyzet. Azt mondta nekem, hogy ő már akkor meghalt belül, mikor beszállt a kocsiba.


Kérlek, segítsetek! Én már tényleg nem tudom, mihez kezdjek. A párom nélkül nem látom értelmét már semminek. Ő volt nekem minden. Elképzelhetetlennek tartom nélküle az életem. Segítség...


2011. szept. 27. 00:28
1 2 3 4 5 6 7
 1/65 Jeanne ***** válasza:
87%
Ez sajnos egy olyan helyzet, amit elsősorban a párodnak kéne orvosolnia. Betenni a gyerekeket a kocsiba, elhajtani, és feljelentést tenni. Távoltartási végzést kérni, stb. Ha ő nem lép, te nem tehetsz ellene semmit, hiába akarsz. Ez az ő élete és az ő családja. Ha gyenge ezt megtenni úgy, hogy az igaz szerelme is vár rá, akkor ott benne is van hiba. Nem lehet hipp-hopp megtenni egy ilyen lépést, de ha valóban rosszul érzi így magát, akkor csak el kell onnan jönnie. Megvárja míg a férje elmegy otthonról, elalszik, vagy gondoskodik róla maga, és köd előttem, köd utánam. Megértem, amit érzel, de itt most nem neked kell tenned, hanem neki. És nem is olyan nehéz.
2011. szept. 27. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/65 anonim ***** válasza:
43%
16 évesen a nyakadba veszel két kölköt??Hogy tartod el őket??
2011. szept. 27. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/65 anonim ***** válasza:
100%
ez mind szép és jó, de hogyha arra nincs pénzed, hogy felkeresd, akkor miből akarsz eltűnni?..
2011. szept. 27. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/65 napietus ***** válasza:
2%
azért a ti életetek neméppen "ártatlan", ha már itt tartunk...csak szegény gyerekeket sajnálom. az anyjuk ribanc, az apjuk meg idegbeteg (amit mondjuk ilyen nő mellett nem csodálok).
2011. szept. 27. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/65 A kérdező kommentje:
A férjnek fogalma sincs róla, hol lakunk. Telefonszám csere, senki nem tud semmiről, és ennyi volna. Most nem tudok sehogy sem kapcsolatba lépni vele. Végső esetben anyám elfogadná, hogy nálunk lakjon a párom, míg nem találna valami munkát. Utána kivenne ő, vagy kivennénk ketten egy albérletet. Elmennék dolgozni én is, szar pénzért ugyan, de pénzért. Diákmunka.
2011. szept. 27. 00:44
 6/65 anonim ***** válasza:
90%
És a gyerekek????
2011. szept. 27. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/65 A kérdező kommentje:
Nem vagyunk ártatlanok, igen. Szeretjük egymást, ezért haragszik ránk a világ. Mert a világ szerint a gyerek örök megbélyegzést jelent egy szülőnek. Ha elcsendesedne a helyzet, elsők között lennék, aki támogatná, hogy minél többet láthassa a lányokat, mert tudom, mennyire fontosak neki.
2011. szept. 27. 00:46
 8/65 napietus ***** válasza:
24%
aham, és diákmunkából eltartanád életed szerelmét (persze csak amíg nem un meg téged is, mint a férjét), a gyerekeivel együtt. 16 évesen. anyád nyakán. hát gratulálok...
2011. szept. 27. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/65 A kérdező kommentje:

nepietus.blog.hu,


nem mondtam, hogy abból eltartanám. Azt mondtam, hogy megtennék mindent, amit csak tudok. Eddig is erőm felett küzdöttem érte, és ő is értem. Keresne munkát, itt nálunk, és amint lehet, albérletbe költözne, amiben támogatnám őt.

2011. szept. 27. 00:49
 10/65 anonim ***** válasza:
Te magad írod az első sorban.Te fiú vagy,ő nő!!Mit akartok egymástól?
2011. szept. 27. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!