Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítsak vele?

Figyelt kérdés
1-2 hete járunk, nagyon megszerettem , egy városban élünk de én koleszos vagyok és már kedd este hazajöttem és úgy volt hogy talizunk de azt mondta hogy nemtud mert fújt a szél meg esett a hó-.- amikor pontosan jól tudja hogy most 2hétig szinte beszélni sem tudunk nemhogy még talizni, és vasárnap taliztunk utoljára.. meg mondja hogy mennyire hiányzok neki az helyett hogy inkább taliznánk és nem kényeskedne, és most is tökjó idő van de nincs fb-n se...alig tudunk beszélni, mert nem jön fel fb-re. tegnap is hajnali 1-ig vártam de fel sem jött.. és még utána azt mondta hogy azért mert nem volt net, én persze teljesen felháborodtam mert telón akkor is bármikor feltud lépni szóval ez rossz kifogás volt, és még szinte hülyének néz.. meg elötte nap ott lájkolgatta az exe képeit , azért is nagyon ideges lettem, bár nem említettem.. már ott tartok hogy elegem van belölle.. mit tegyek?://16/l
2013. márc. 16. 17:03
 1/6 anonim ***** válasza:

1.-antifaces?

Ha már most eleged van belőle,és gondolkozol,hogy szakítasz,akkor ne erőltesd.

2013. márc. 16. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez a kérdés kamu... szeretném azt hinni, hogy kamu :/
2013. márc. 16. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Baccardi01 ***** válasza:
Szakíts vele, mert szélhámos a gyerek.
2013. márc. 16. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Szerintem megnem felejtette el az exet, es nem szeret meg, szoval nem erdekli, hogy mi van...meg a multban gondolkodik! Probald megbeszelni vele hogy mi van.
2013. márc. 16. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Volt e szex ? ha igen lehet hogy csak egy strigula voltál neki, aztán nem tudja hogy rázzon le téged anélkül hogy megbántson.


Ha nem volt kufirc, akkor lusta az ember, lehet nem tudja hogy komoly e a dolog. Montad is neki hogy most ti "jártok" ? mert lehet nem tud róla és csak egy kis kalandnak gondolta.


Tud róla hogy mit akarsz tőle ? legtöbb csaj abba a hibába esik hogy beleéli magát olyan dologba ami nem is a valóság. Ha kell a csávó hívd fel telefonon beszélj vele.


Ha 2 hónapig rád se bagózik akkor dobhatod, mert akkor tuti nála nincs meg a szikra.


ha 16 éves vagy, gondolom a srác se sokkal több. még az a kor hogy megalszik a tej a szátokba és gőzötök sincs mit kell csinálni. el vagytok mint a befőtt, céltalanul, és vártok rá hogy minden az öletekbe pottyanjon. Ha valamit el akarsz érni tenni kell érte.

2013. márc. 16. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Softness ***** válasza:
hagyd a francba
2013. márc. 16. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!