Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti mit gondolnátok a helyemben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit gondolnátok a helyemben, mi lehet a barátom meg ez a csaj közt?

Figyelt kérdés
Ha a csaj elvileg állandóan lepapucsozza a srácot,hogy nem dugja meg. Harapdálja,meg csipkedi,ha egy közösségi oldalra feltesz egy képet,vagy ki ír valamit,nem bírja megállni,hogy ne likeolja vagy be ne szóljon valamit. Buliban meg hulla részegen beosztja neki,hogy milyen rendes,hogy nem akarja megdugni,és mindig meghallgatja meg minden.. Meg halottam,hogy ez a csaj egy ribanc aki mindenkivel megakarja magát dugatni.. Meg,hogy régebben majdnem lefeküdtek.. Nekem néha nagyon úgy tűnik,hogy a csaj többet akar a barátomtól,a barátom meg elég sokat mesél róla nekem... Egy faluban laknak...
2013. márc. 29. 13:05
 1/4 anonim ***** válasza:
miért akar egyáltalán belekavarni a kapcsolatotokba,a barátod se normális ha szóba áll vele
2013. márc. 29. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Én nem tűrném, hogy bárki is így viselkedjen a barátommal, és ezt bizony a barátom tudomására is hoznám. Nem a csajjal kell foglalkozni, hanem a barátodnak kell eldönteni, hogy szeretne tovább szórakozni ezzel a libával, vagy helyreteszi végre és közli vele egy józan pillanatában, hogy neki barátnője van, akit nem szeretne megbántani azzal, hogy félreérthető szituációkba keveredik más lányokkal. Slussz passz.
2013. márc. 29. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Barátom azt mondta,,hogy ő a legjobb haverja(lányhaverja)... Dehogy adjam tudtára,hogy ez engem zavar? Még friss a kapcsolat,egy hónapja járunk és hát nem akarom magam cikis helyzetbe hozni.. Ha ilyeneket művel a csaj,azt nem akarom tudni miket írhat neki..
2013. márc. 29. 13:14
 4/4 A kérdező kommentje:
meg baratom kiirta h szereti meg a tobbi haver nekem meg azt a dumat akarja beadni hogy a csaj irta ki mert elaludt es nem lepett ki a fbjebol... es meg neki allt feljebb hogy szoltam...es azota is fura velem... azt mondja pill mindjart jon es azota eltelt mar 5 ora...
2013. márc. 31. 19:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!