Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítsak vagy milegyen?

Figyelt kérdés
A barátommal már fél éve együtt vagyunk. Minden jó volt csak azt hiszem meguntuk egymást! Már egyáltalán nem bókól (pedig egy nő szerintem igényli vagyis én igyénylem valamennyire) , annyira nem is figyel oda rám, nem is keres sokszor! Mostanság már eljárok bulizgatni és megismerkedek új emberekkel! Akikkel megismerkedtem nagyon kedvesek voltak és folyton bókóltak és nagyon tetszett! Elkezdtem gondolkozni hogy szünetet kérek a barátomtól vagy szakítok vele mert már nem érzek iránta sokat! Csak a megszokás ! A véleményetekre lennék kíváncsi! Ha bármi kérdés van akkor válaszolok rá! Kérelk csak értelmes válaszokat !
2013. márc. 29. 20:29
 1/3 gelazso ***** válasza:
ö nem az igazi,de szerintem a buliz´osok között sincs tartós partnek tipus
2013. márc. 29. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Pendulum92 ***** válasza:
Itt a probléma gyökerét kéne megtalálni. Elmondom, hogy ha összejössz azzal, aki most bókol, fél év múlva ugyanúgy ő sem fog, és keresheted a következőt.
2013. márc. 29. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nem szeretnék összejönni egyik udvarlómmal se ! Csak jólesik hogy bókólnak és ez hiányzik a párkapcsolatomban!
2013. márc. 29. 21:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!