Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Űgy érzitek hogy a párotokkal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Űgy érzitek hogy a párotokkal le tudnátok élni az egész életeteket? 16-22 évesek válaszát várom főleg!

Figyelt kérdés
egy párkapcsolatban az normális ha úgy érezzük ő az akivel le szeretnénk élni az életünket, akitől gyereket szeretnénk? és rossz, ha nem érezzük így? ha nem érezzük így, akkor nincs is nagy valószínűsége, hogy így történik? és akkor nincs is rendben a kapcsolat? baj lehet ez?

2013. márc. 29. 22:57
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Szerintem egyáltalán nembaj ha még nem igy gondolod, én sem gondolom igy maxmum a közeljövöig tervezek az aktuális párommal és lehet még az sem jön össze. Nem hiszek benne hogy muszáj felépiteni elöre egy elképzelt dolgot hogy majd vele lesz ez meg az .. hiszen hol van az még nem napokrol meg hetekről van szó hanem évekről mire odaérünk. Ez ne jelenti azt hogy gond lenne a kapcsolatoddal 19L
2013. márc. 29. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

én le tudnám vele élni az életem

19/L

2013. márc. 29. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 Antonius Caepio ***** válasza:
100%

Szerintem felelőtlenség ilyenekkel "dobálózni". Akár tetszik, akár nem; semmi sem állandó. Nem állandóak az emberek, az érzelmek, az érzések, a körülmények. Ezért hát én úgy gondolom, hogy ezt egy párkapcsolat elején, vagy pár év alatt nem lehet biztosra tudni. Nem lehet, vagy legalábbis nem bölcs dolog pár hónap vagy év alatt egy egész életre előre tervezni.

Törekedni kell arra, hogy harmonikus kapcsolatban éljen az ember, és ezzel minden tőle telhetőt megtett. A többiről gondoskodjék az idő. :-)

2013. márc. 29. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Kérdező, ilyen fiataloktól ne számíts komoly válaszra! akármit is válaszolnak.
2013. márc. 29. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Az hogy most mit érzel az egy dolog,de azt nem tudhatod mit fogsz érezni 5-10-15év mulva.
2013. márc. 29. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Igen.Nem akarom elveszteni egyik kezemet se.A kampó kéz már nagyon régóta nem menő.:D
2013. márc. 29. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
1 éve vagyunk együtt (én 21 vagyok, ő 23), szeretek eljátszani a gondolattal, hogy megházasodunk, meg együtt öregszünk meg, de az élet nem így működik. Eleve soha semmit nem veszek készpénznek; reménykedek, hogy ő az igazi, és persze dolgozunk azért, hogy sokáig együtt lehessünk még :)
2013. márc. 29. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
23:02-nek tökéletesen igaza van.
2013. márc. 29. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat :)
2013. márc. 29. 23:16
 10/13 anonim ***** válasza:
Én alapjáraton nem kezdek bele egy olyan kapcsolatba amit nem hosszútávra gondolok. Szerintem semmi értelme. Én mindig hosszútávra tervezek és vagy összejön vagy nem :) A mostani barátommal el tudnám képzelni az életem
2013. márc. 29. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!