Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szóval már csak erre megy ki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szóval már csak erre megy ki az egész? (többi lent)

Figyelt kérdés

Kezdeném az elejéről..

Van egy lány az osztályban akibe már régóta szerelmes vagyok/voltam. Ő neki akkor volt barátja, de én már nem bírtam tovább magamban tartani és elmondtam neki.. Majd kezdtem azt érezni, hogy ő is többet érezz (szakított a barátjával, meg egyre jobban közeledet felém)

Már amikor tényleg egy hajszál választott volna el attól, hogy összejöjjünk csúnyán összevesztem vele.. (pici dolgokból lettek nagyok.) Majd amikor leültem vele beszélni bocsánatot kértem, ő megbocsát de már nem akar tőlem semmit.. Akkor volt az a pont amikor teljesen összezuhantam. Mostanában elvagyunk de nem annyira mint régen, viszont azt vettem észre, hogy egyre többet tapiz engem, bújik hozzám és próbálja megfogni..:D De én úgy vagyok vele, hogy a barátok nem szexelnek..

Szerintetek akarhat még valamit? Vagy csak már mint baráti szex..?

17f



2013. márc. 27. 17:49
 1/1 anonim ***** válasza:
Hát ezt ennyiből még mindig nem tudni de szerintem csak szex.
2013. márc. 27. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!