Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek egy határozott,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek egy határozott, mindenről véleményt alkotó nő mellé milyen pasi illik?

Figyelt kérdés
2013. márc. 29. 23:45
1 2 3 4 5
 21/47 A kérdező kommentje:
Ááá, én rengeteget olvasok, és olyan olyanról alkotok véleményt, amihez hozzá tudok szólni. Ostobaságokat nem fecsegek, ott azt mondom sorry ez ne az én pályám.
2013. márc. 30. 00:03
 22/47 anonim ***** válasza:
72%

A határozatlanság és az önálló vélemény hiánya inkább zavaró szokott lenni egy nőben, tehát ha neked ez megvan, akkor kb ott tartunk, mintha azt kérdezned, hogy egy 10 lábujjal rendelkező nőhöz milyen férfi illik.

Az indulatos, ingerlékeny, stb tulajdonságaid mellé már nehezebb társat találni.

2013. márc. 30. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/47 anonim ***** válasza:
100%
#22: nem nehéz, csak tudni kell kezelni a szituációkat :)
2013. márc. 30. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/47 anonim ***** válasza:
Mármint kinek kell tudni kezelni a szitukat?
2013. márc. 30. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/47 anonim ***** válasza:

23.

Aki indulatos és ingerlékeny, egy olyan emberrel értelmes és magas érzelmi intelligenciával rendelkező ember nem alakít ki kapcsolatot, mert nem az a dolga, hogy a másik személyiségét fejlessze és nem a pszichológusa:)

2013. márc. 30. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/47 anonim ***** válasza:

Ki pontozott le? :S


A két dudás egy csárdás vagyok.

2013. márc. 30. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/47 anonim ***** válasza:
45%

nem tudtam hogy sokat olvasol elnézést. mesélj már mit ír a nők lapja :DDD


(ne haragudj bűntudatom lett volna ha ezt kihagyom...)

2013. márc. 30. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/47 A kérdező kommentje:
"indulatos és ingerlékeny" ez azért nem jellemző, ez leginkább akkor jön elő, ha értetlenkednek körülöttem.
2013. márc. 30. 00:15
 29/47 anonim ***** válasza:

kedves kérdező! ennek örülök, hogy ilyennek látod Magadat, de jó lenne tudni másnak is ez a véleménye Rólad?

lehet olvasol, de az egy dolog, tudod sok minden más van az életben, ja és mindenkinek van véleménye sok mindenről,

a lényeg olyat találjál, aki el fogad olyannak amilyen vagy

ez pedig beszélgetés alapján derül ki, így nincs olyan ki illik Melléd, N

2013. márc. 30. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/47 anonim ***** válasza:
Most is majdnem 5 egész percig kibírtad, hogy ne húzd fel magad.
2013. márc. 30. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!