Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit javasoltok mit tegyek ebben a helyzetben? Csak normális válaszokat kérek szépen

Figyelt kérdés
Már egy ideje van pasim, de a szüleimnek még mindig nem mutattam be. Amikor először találkoztunk nagyon jó volt vele lenni egy kis időt és istenien csókol, de mikor másodszor jött el hozzám. De most valahogy nem volt bennem az az érzés, hogy minden áron csakis vele akarok lenni. Most ilyenkor mi a helyzet?

2013. márc. 30. 14:30
 1/5 anonim ***** válasza:
átmeneti elmezavar, semmi más.......:D
2013. márc. 30. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ezt a gyakori kérdéseken full ismeretlenek biztos jobban tudják. De osztom az átmeneti elmezavart. Ha továbbra is fennáll, cumizd le e tuti nem felejtitek el :D
2013. márc. 30. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

csak kétszer találkoztatok eddig?

az elején ne várj csodát, sokszor az a nagy "mindenáron vele akarok lenni" 2-3 hónap után alakul ki.

nálam az 1. 5-6 randi mindig iszonyat nyűg volt, meg a pasik csókjai is amíg meg nem szoktam, de egy idő után nemolyan sz.r, mikor megszokja az ember és még, valami szerelemféle is ki tud alakulni.

2013. márc. 30. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! :)
2013. márc. 30. 14:46
 5/5 A kérdező kommentje:
És a szüleimnek hogyan valljam be, hogy találkozgatunk mert ezek eddig titokba voltak és csak annyit tud anyum, hogy ismerkedek vele, de azt mondtam neki, hogy majd találkozunk is.?
2013. márc. 30. 14:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!