Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek normális ez? Volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek normális ez? Volt már valaki hasonló helyzetben?

Figyelt kérdés

25 éves férfi vagyok, 19 éves korom óta együtt a jelenlegi barátnőmmel, tehát már 6 éve. Előtte egy komoly 2 éves párkapcsolatom volt, ott történt meg minden (első csók, szüzesség elvesztése), tehát a jelenlegi barátnőm a második. Szeretem a barátnőmet, és nem csak úgy érzem hogy kötődés, meg hogy már csak szeretet, tényleg nagyon jól megvagyunk. Jól érzem magam vele, megértjük egymást, szép is, okos is, teljesen hozzám való. És ami nagyon fontos, hogy el tudnám képzelni őt anyaként is. De mégis bennem van néha egy olyan, hogy nekem még élnem kell, és 30-33 éves koromig nem akarok házasodni, még pár évet akarom hajtani a csajokat, flörtölgetni, ismerkedni, kipróbálni mással is mindent, randizgatni, szóval újat érezni. És e mellett meg jól érzem magam a barátnőmmel, és ezek miatt a fura érzések miatt nem szakítanék vele, nem is tartanám fairnek, meg persze benne lenne a pakliban hogy sosem találnék ilyet mint ő, visszasírni magam meg nem az én stílusom. Részben pedig az is érthető hogy élni akarok még, egész egyetem alatt vele voltam pl, persze voltak bulik, sosem gátolt semmiben, csak épp hogy más lányok tabuk voltak ugye...


Szerintetek mi ilyenkor a megfelelő lépés? Köszi aki elolvasta..


2012. nov. 24. 16:37
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
tartsatok szünetet egy darabig
2012. nov. 24. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
vagy Nyílt kapcsolatban legyetek
2012. nov. 24. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
Sztem szervezz vele több programot, haveri összeüléseket, utazásokat, hétvégi kirándulásokat...vagy csinálhatsz vele is újabb randikat, elviszed valamerre, ilyesmi, simán fel lehet dobni egy kapcsolatot.
2012. nov. 24. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%

Minden férfi más nőre vágyik mikkor ott a nő mellette?

Elmeséled mért jó ez mindig úgy érdekelt :/

2012. nov. 24. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Igen pont ez a baj, hogy jó minden, mégis vágyom azért másra is kicsit. De ez nem azért van mert a jelenlegi barátnőmmel valami nem stimmelne, csak úgy szimplán nagyon régóta együtt vagyunk, és kezdem úgy érezni hogy valami kimaradt az életemből, nem vagyok még kész arra hogy lekössem magam. Viszonylag még fiatalnak vagyok mondható, és nem 30+ évesen egy esetleges házasságban akarok elcsábulni vagy valami. Persze gondolom ez most minden nőben megerősíti megint az "összes férfi egy roh@dék" elméletet, de nem tehetek róla hogy néha ezt érzem.
2012. nov. 24. 16:47
 6/21 anonim ***** válasza:

szerintem természetes, amit érzel, és nehéz döntés

mert ha maradtok együtt, mondjuk 10 év múlva benne lesz a félrelépés veszélye, ha most így érzel, v ha nem jellemző ez rátok, akkor kiléptek korrektül a kapcsolatból, de akkor mondjuk már gyerek is lesz...

de valóban igaz, hogy ha lelépsz, azt már nem lehetne visszacsinálni

a döntést neked kell meghozni

2012. nov. 24. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:

Necces a helyzet. Voltam én is ilyen kapcsolatban. Az a gond általában minden férfiben és nőben van egy szám. Ez az, hány nő vagy férfi után érzi azt, hogy eleget éltem. Én, amikor azzal a lánnyal voltam, még nem voltam kész, ő pedig már házasságot akart, de legalábbis idővel. Szakítottunk és nem bántam meg. Lehet, hogy később, de vagy megcsaltam, vagy elhagytam volna. Most hat nőnél tartok és már nem szégyenkezek, se azért, mert csak x nőm volt, se azért mert hímringyó volnék.

Szerintem szakíts vele, mert jobb nem lesz. Ha lesz alkalmad megcsalod.

2012. nov. 24. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
:S.szemetseg lenne szunetet tartanotok,mert ha szeretitek egymast,akkor az szemetseg lenne a csajjal szemben.ha o is szeretne szunetelni,akk oke,de ha tenyleg szeretitek egymast,akkor visszamentek egymashoz :).am nehogy megcsalt a szunet alatt!
2012. nov. 24. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
Szünetet nem akarok, annak semmi értelme szerintem. Szakítani is nagyon nehéz lenne, főleg mert hogy mégis milyen indokot mondanék? Tökéletes vagy csak én még meg akarok dönteni pár hülye csajszit és csak aztán komolyodni? Ezért érzem kicsit komikusnak a helyzetet. Persze hozzá kell tenni hogy sokszor ezt egyáltalán nem érzem, hiszen tudom hogy teljesen jó vele minden. Csak amikor más lányokat látok akikkel szívesen megismerkednék, vagy amikor velem próbál valaki flörtölgetni, ismerkedni, de vissza kell utasítanom, akkor néha viszont azt érzem bárcsak ne kéne :S eléggé szemétnek érzem magam emiatt, de nem tehetek róla. Amúgy tudom hogy nekem kell mérlegelni és megoldani a helyzetet, szóval leginkább azért tettem fel a kérdést hogy esetleg más megossza itt a hasonló tapasztalatait :)
2012. nov. 24. 17:07
 10/21 anonim ***** válasza:
100%

"bennem van néha egy olyan, hogy nekem még élnem kell"


Úgy érted b*szni? Idegenekkel? Az szép életcél, tényleg. Azután mi lesz? Kiélt, harmincas, egyedülálló férfiként milyen nőknek fogsz majd kelleni? A hozzád hasonlóan kiélt, elvált, többgyerekes nőknek. Éretlen vagy még, ha neked a "kiélés" fontos.

2012. nov. 24. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!