Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Létezik tökéletes partner?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik tökéletes partner? (részletek alul)

Figyelt kérdés

Véleményekre lennék kíváncsi!

Tapasztalatom szerinte ilyen nincsen, mert össze ismerkedtem 1 éve egy olyan sráccal akivel mindenről el tudtunk beszélgetni és egyszerűen tökéletes külsőre és belsőre is. Szinte már túlságosan is hasonlít az érdeklődésünk DE hihetetlenül messze él, szóval erről ennyit..



2013. márc. 30. 17:06
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Nem attól függ együtt tudtok e élni, hogy egyezik e az érdeklődési körötök, vagy sem...
2013. márc. 30. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
#6:F@szság,amit írtál.Én is ismertem olyat,akivel tökéletes összhang volt és órákat tudtunk beszélgetni szünet nélkül és mindkettőnknek van egyénisége.Külsőre viszont nem volt tökéletes,legalábbis,amikor megismertem,de később viszont egyre inkább annak tartottam.
2013. márc. 30. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Álomvilágban létezik, való életben nem.
2013. márc. 31. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!