Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jogos a párom felháborodása...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogos a párom felháborodása amiért ugyanannyi ex-szexpartnerem volt mint neki? (25/N)

Figyelt kérdés
3 hónapja vagyunk együtt, most került rá sor, hogy előző kapcsolatokról beszélgessünk. Így kiderült, hogy neki is és nekem is 6 szexpartnerünk volt eddig. Én nem háborodtam fel ezen, szerintem ez nem gáz egyáltalán, ismerkedtünk, kísérleteztünk, de egymással mind a ketten hosszú távra tervezzük. Ő viszont teljesen kiakadt azon, hogy nekem eddig 6 különböző személlyel volt intim kapcsolatom. Sokallta és egyszerűen lelépett a beszélgetés után, hogy gondolkodnia kell egy kicsit. Most meg mit tegyek szerintetek? Igazságos a felháborodás? Hisz ő is ennyi lánnyal volt előttem!

2013. márc. 24. 19:55
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
92%
Örülj, hogy ez még az elején jött elő. Ez eléggé mutatja, hogy nem tartja mindenben egyenlőnek a két nemet. Együttélésnél jön ennek az a verziója, hogy "a nő dolga a házimunka, én iszom egy sört, mert elfáradtam".
2013. márc. 24. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 anonim ***** válasza:
6%
Tudod,hogy van a mondás: Az a kulcs ami minden zárt kinyit, az nagyon jó kulcs. És az a zár, amit minden kulcs kinyit, az nagyon szar zár... Egyébként ami elmúlt,elmúlt nem kell ezen filózni. Megváltoztál és szereted! Beszéld meg vele,hogy ez a múlt már nem tudsz rajta változtatni és most neked az egyetlen.
2013. márc. 24. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 anonim ***** válasza:
29%
Na ezert nem kell mindent elmondani a multrol... Egy ferfi szemeben egy no rib@nc, a kettonel tobb pasival volt elotte.
2013. márc. 24. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 anonim válasza:
85%
Hát ez az amit sose fogunk megérteni,ha egy pasinak sok csaja volt akkor az f..a csávó,ha egy lánynak volt több akkor már r..nc.:(Sajnos ez van,de szerintem nincs miért háborognia.Éretlen még a komoly beszélgetésekhez ezek szerint.
2013. márc. 24. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/42 anonim ***** válasza:
51%
Férfinak tilos előző szexkapcsolatokról beszélni,én már ezt rég megtanultam...
2013. márc. 24. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/42 anonim ***** válasza:
79%
kettős mérce. az ilyen pasi mehet a levesbe.
2013. márc. 24. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/42 anonim ***** válasza:
85%
Dehogy jogos, ez a srác egy barom.
2013. márc. 24. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/42 anonim ***** válasza:
88%
mitől lenne sok? basszus, egy pasinál nem sok? hagyjuk már.. szánalom, komolyan. ha 18 éves kora óta szexel, minden évre jut egy pasi. ne legyen már sok.. és ha volt 6 db 1 évig tartó kapcsolata?? kinek mi a fene köze van hozzá?
2013. márc. 24. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/42 anonim ***** válasza:
82%

A pasi meg kellő ismeretség nélkül fekszik le nőkkel ennyi erővel....

Egálban vagytok, egyáltalán nincs oka most pattogni ez miatt. Ez olyan, mintha azért a hibáért okolna téged, amit ő is (örömmel) elkövetett ugyanannyiszor. Elég kétszínű.

2013. márc. 24. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/42 anonim ***** válasza:
87%
nem jogos,én abban a pillanatban rúgtam volna ki,mikor elkezdett gondolkodni...az én múltamon csak ne gondolkodjon..én a helyedben találkoznék vele és közölném,hogy ne haragudjon,de te ennél többet érsz, te nem ezt vártad a kapcsolattól, remélted,hogy nem egy kisfiúval kell együtt lenned,hanem egy érett férfival...mint kiderült,ez nem így van,így nincs értelme folytatni, örültem,hogy megismertelek,szia....
2013. márc. 24. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!