Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz ha kiakadok?

Figyelt kérdés

Nem lesz világ vége ettől, de azért rosszul esik.


Utálom a cigit, de a párom által, megpróbáltam elviselni, úgy ahogy!


Nem kértem hogy mondjon le, nem is hangoztattam.

Egyik nap közölte, hogy azt a fél karton cigit elszívja " mert muszáj"?Érdekes, de rábólíntottam, és kértem hogy tartsa is be az ígéretétt.

Erre ma este, kiderült hogy nem sikerült tartania magát.

Kicsit föl is kaptam a vízet hogy nem erről volt szó, de ha egyszer ő mondja, és nem én akkor tartsa is be vagy ne ígérjen semmmit.

Felfújom???


2013. márc. 30. 23:17
 1/9 anonim ***** válasza:
Azért jogos volt hogy megjegyezted ezt a dolgot, de sajnos nem könnyű leszokni.
2013. márc. 30. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Függőség egy betegség, orvoshoz kell fordulni és az segít leszokni.
2013. márc. 30. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
a párom 6x ígérte meg hogy leszokik a cigiről,mégsem csinálok belőle gondot,nem könnyű leszokni róla
2013. márc. 30. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Eléggé...

Ez pont olyan, mint ha valaki el akarná tiltani magát az édességektől, mert egészségtelen, közben meg szereti, vagy talán függő is. Nem biztos, hogy valaha is menni fog neki.

Vagy mikor egy idáig sportnélküli illető rá akarja venni magát a mozgásra. Általában az is csak ideig-óráig sikerül, majd pár nap, hét múlva feladja.

A dohányzás is pont ilyen. Olyan mélyen gyökerező szokásról van szó, egyeseknél függőségről, hogy igen nehéz betartani, amit ígért, bármennyire is szeretné.

2013. márc. 31. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Szerintem elég gáz, hiszen együtt laktok, el kell viselned. Valóban nehéz leszokni, de nem lehetetlen. Kellene valami "helyette", tehát valami hobbi vagy életcél vagy valami kemény sport, ahol nem lehet cigizni, és akkor Megéri neki lemondani.
2013. márc. 31. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Szerintem igen, értékelned kellett volna hogy megpróbálta és buzdítani, hogy legközelebb sikerül.
2013. márc. 31. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ezzel csak azt éred el, hogy legközelebb meg sem fogja próbálni.
2013. márc. 31. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ha tudnád én mennyire rühellem.. de tényleg, szó szerint undorodok a dohányosoktól, az enyém se tudott leszokni, sose tudja tartani magát, akárhányszor határozza el. Mondtam is neki, hogy lefogyni se egyszerű, sok lemondással jár, mégis le tudtam adni akaraterővel 10 kilót, akkor csak menne neki is, akármilyen nehéz is. Arra van az agyunk, hogy kontrolláljuk a testünket. Én biztos kiakadnék, tekintve, ahogy írtam, hogy én rühellem a cigit.
2013. márc. 31. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én is utálom a cigit, a szagát sem bírom...de eleve szóba sem jöhet olyan pasi, aki dohányzik. Te úgy mentél bele a kapcsolatba, hogy tudtad, dohányzik. Akkor most mi a probléma? Ő megpróbálta, nem sikerült....ennyi...
2013. márc. 31. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!