Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak egy barátom, de mégis...

Csak egy barátom, de mégis annyira féltékeny! Ha akar valamit, miért nem lép? 17/L

Figyelt kérdés

Jó pár éve ismerem, jól megvagyunk baráti szinten. Ha szükségünk van valamire, rögtön egymáshoz fordulunk, mindent megosztunk egymással, hétévégente rendszeresen találkozunk.


Korábban már szóba került, hogy mi lenne ha több lenne köztünk, de végül ő mondta ki a végszót, nem akarja feladni ezt a biztos pontot, a barátságunkat, fél, hogy szakítás után megszakadna a kapcsolat.


Ennek már több éve, többé kevésbé baráti szinten viszonyulok hozzá, de tény, hogy valamivel többet érzek iránta mint barátság.


Nagyon zavar, hogy nem is járunk, mégis irigy az udvarlóimra, még a legjobb barátjára is, akivel végképp nincs közöttünk semmi. Ha akar valamit miért nem lép? Ha pedig barátként tekint rám, miért csinálja mindezt?


Nem vagyok ez kezdeményező típus, és rátesz még egy lapáttal az is, hogy a barátaim nem kedvelik, a szüleim is elleneznék a kapcsolatunkat. Pedig jó tanuló, értelmes, nem cigizik, nem iszik, nem drogozik. Nem értem őket se.(


2009. okt. 6. 18:59
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Mondd, hogy így is hamarosan eleged lehet belőle.
2009. okt. 6. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Megválaszoltad a kérdésed, mármint azt, hogy miért nem kezdeményez. Azért amiért régen is lezártátok a dolgot. De azt hiszem mégiscsak emg kéne ezt beszélned Vele... Kérdezz rá amikor legközelebb féltékenykedik, hogy miért teszi ezt? Ne számondkérve,nyugodtan és érdeklődve.


Egyébként biztos vagyok benne hogy tudod, miért nem kedvelik, ha ilyen sokan vannak azonos véleményen.

2009. okt. 6. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Tapasztalataim szerint fiú és lány között barátság nincsen. Legalábbis hosszú távon. Nagyon kicsi az esélye annak, hogy előbb-utóbb valamilyen irányba ne forduljon a dolog, legalább az egyik oldalon. Lehet hogy már többet érez a barátságnál, csak esetleg titkolja, mert fél, hogy ha lép, elronthat minden eddigi dolgot.

Én is voltam hasonló cipőben.... Csak az én esetemben egyszer levágta a lány a helyzetet, és ő lazított a kapcsolatunkon, mert Ő viszont nem akart komolyabb szintre lépni :-(

30f

2009. okt. 7. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!