Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nők! Mi a véleményetek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Mi a véleményetek a török férfiakról?

Figyelt kérdés
Vagy esetleg ha valakinek van valami tapasztalata velük?

2013. márc. 31. 10:27
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
53%
Török gyerek meg hágta,..... - nem így van valahogy a mondóka?!
2013. márc. 31. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
Nem birom a fejuket..
2013. márc. 31. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
Csúnyák.
2013. márc. 31. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
33%
Idegenek, nem európai emberhez valók.
2013. márc. 31. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 Pretty_Fighter ***** válasza:
csajozósak
2013. márc. 31. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
48%
g u s z t u s t a l a n o k ! : )
2013. márc. 31. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 A kérdező kommentje:
1 válaszon jót nevettem! tetszett!
2013. márc. 31. 10:44
 8/35 anonim ***** válasza:
Semir Gerchan-ból kiindulva közveszélyes mind,főleg volán mögött.
2013. márc. 31. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
82%

Szeretnek háborúzni és küzdeni!

Másfelől barátnak is a nőket szeretik, nem feltétlen nőfalóak, egyszerűen nem bírják más férfiak látványát sem :-) Azért szeretnek háborúzni :-)

Amúgy meg tök változó hogy ki milyen, nem a nemzetiségtől függ, másfelől meg az összes ember egy keverék igazából.

Az hogy valaki itt vagy ott születik, lehetetlen meghatározni, hogy sok száz vagy sok ezer éve kik voltak az elődei, és hogy ők is mennyire vegyes elődökkel rendelkeztek, tehát hagyjuk már ezt a nemzetiségi dolgot szerintem.

2013. márc. 31. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
70%

Én külföldön élek, (EU-ban) és itt rengeteg török van, vagyis legalábbis itt a fővárosban. Van 1-2, aki jófej, de ez nagyon ritka, a többség nagyon bunkó, ostoba, ocsmány, igénytelen, ronda, büdös... a fehér bőrű nőket pedig imádják. Kb olyanok itt, mint Magyarországon a romák.

Ja, és ezt nem rasszizmusnak szántam, de ez az igazság.

2013. márc. 31. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!