Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nők! Mi a véleményetek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Mi a véleményetek a török férfiakról?

Figyelt kérdés
Vagy esetleg ha valakinek van valami tapasztalata velük?

2013. márc. 31. 10:27
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
Nem szimpatikusak azok akikkel en eddig talalkoztam, vagy beszeltem. Nagykepuek, es bunkok. Mellesleg azt hiszik, hogy mi magyarok az o leszarmazottaik vagyunk :D Ja es mar csak az iszlam vallas miatt is erdemes vigyazni veluk.
2013. márc. 31. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 anonim válasza:
Az, hogy már nem jutnak ki a vb-re.:D
2013. márc. 31. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 anonim ***** válasza:

Olyan helyen dolgozok (külföld) ahol rengeteg török él. Nos. Szerintem arra vagy kíváncsi milyenek párkapcsolat terén. Semmi rasszizmus nincs bennem, de ők olyanok mint nálunk a romák, a nő vezesse a háztartást és ennyi. Eleinte kedvesen udvarolnak, majd hirtelen fordul a helyzet, ha eljutsz odáig hogy a magáénak tekint akkor uralni akar téged. Egy barátnőmnek török párja lett, az első 1-2 évben minden tökéletes volt. Persze a családjának nem mutatta be a csajt mert nem szeretik a keresztényeket vagy hogy egyáltalán nem török a kisfiuk párja. A barátnőm akármit tett semmi sem volt úgy jó, ha főzött akkor miért ezt, ha nem takarított épp mikor hazaért akkor miért nem. Most elváltak útjaik, bár a lány még így is szereti a fiút, de a fiú nem megy vissza hozzá merthogy már megmondta az anyjának hogy vége és az meg ki is tagadná ha újra összejönnének :S

Saját tapasztalat: undorítóak, csúnyák, értetlenek... és igen, szeretik a fehér nőket (szexre mindenki jó)...

2013. márc. 31. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 anonim ***** válasza:
84%
az a tapasztalatom, hogy isteni falafelt készítenek!! :) és helyesek is vannak köztük bőven!
2013. ápr. 1. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 anonim ***** válasza:
66%
Nálam pont most van itt vendégségben egy török pár. nagyon aranyosak, közvetlenek mindketten, én egyáltalán nem azt látom hogy rosszul bánna a lánnyal. Egyáltalán nem büdösek vagy koszosak, tök normálisak. Külsőre ők olyan tipikus arab-szerűek. Van egy másik ismerősöm, őt csak netről ismerem, na ő viszont tök europid külsőre és szerintem nagyon helyes srác. Szóval nekem eddig ezek a tapasztalataim, amik úgy látom ellentétben állnak a többség véleményével.
2013. ápr. 1. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 anonim ***** válasza:
68%

Én is szeretnék hozzászólni, mert úgy érzem muszáj megvédenem egy-két barátomat. Hatalmas és totális ellentmondások vannak. Azt már régóta megtapasztaltam hogy Magyarországon jelenleg alapszerű rögtön megvetni valakit, mert török. Mert akkor muzulmán. Őszinte leszek hatalmas baromságokat írtak előttem. Koszos, tanulatlan, bunkó emberek? Mintha Magyarországról beszélnétek. :) Én nem hagyom el az országot, de nagyon szép álomképeim vannak arról, hogy milyen lenne, ha én is Londonból fitymálhatnám az itt élőket miután leléptem.

Azt felejtik el sokan hogy Törökország k.rva nagy, Magyarországhoz képest, csak Isztambulban 15 millió ember él, Isztambul pedig beállítottságát tekintve olyan mint egy hatalmas Budapest, csak sokkal jobb gazdasági, higiéniai téren is, annak ellenére hogy sokkal zsúfoltabb.

Akiket én ismerek 1-2 kivétellel mind nagyon jó arcok, okosak, műveltek. Láttam a házát, polca teli volt könyvekkel, Attila hun királyról 3 vastag hevert egymáson. Ti, akik oly bőszen szidogatjátok őket jó magyar ízléssel egyáltalán tudjátok ki ő? A srác nem is humán szakos, hanem mérnöknek készül, 22 évesen elvégezte már az ottani alapképzést is, szóval már dolgozhatna. Szerintem sokkal igényesebbek kaja terén is, mint mi, disznóhúst ügye nem esznek de soha semmilyen menzán nem láttam olyat mint amit nálunk szoktunk. Ráadásul annak ellenére hogy magasabb a gdp-jük, olcsóbb mint Budapest, komolyan.. Bár a lakás biztos költséges, de az hol nem.

2013. ápr. 2. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 anonim ***** válasza:
71%
Ja és azt elfelejtettem, hogy mivel nagy, van gazdagabb meg jórészben elszegényedett része. Ha valaki egy lepukkant faluból érkezett ide az lehet hogy csóró és hülye. Mi köze van ennek ahhoz, hogy török-e vagy sem?
2013. ápr. 2. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 anonim ***** válasza:
49%
a nőket semmibe nézik az ágyban,és a magánéletben. olyan,h orális sex a nő részére számukra gusztustalan. mocskos egy népség ez mint a romák..
2013. ápr. 9. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 anonim ***** válasza:
Pedig egy nép leszármazottjai vagyunk, a suméroké.
2013. ápr. 9. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 anonim ***** válasza:
A legjobb barátom török. És hát nagyon jó pasi, na meg egyáltalán nem olyan, mint amilyennek a törököket általánosítják. A legjobb ember, akit ismerek:) Imádom.
2013. ápr. 16. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!