Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez normális?

Figyelt kérdés
Három hónapja vagyok egy lánnyal és nem éreztem rajta h ugyanannyit tenne értem mint én érte. Kb két hete el is mondtam neki h engem ez zavar és erre azt válaszolta h szerinte egy férfinak többet kell tennie egy nőért mint fordítva. Ő 22 én 21 vagyok.

2013. márc. 31. 12:50
 1/9 anonim ***** válasza:
Ez azért van, mert ő nem annyira szerelmes mint te. A szerelmes szóval tudom neked a legjobban megfogalmazni :)
2013. márc. 31. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

A barátnőd egy beképzelt rib@nc.

Nem kell papucskodni...

2013. márc. 31. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Na ezt hívom úgy hogy k*rva anyját. Ha már egy nő ezt képzeli hogy a fiúknak többet kell tenniük mint egy nőnek egy fiúért az már régen rossz. Nem tom hogy lehet ilyen gondolkodási módja. Mondom ha ezt kijelentené akkor közölném neki hogy akkor sok sikert a köv barátodhoz.


21/F

2013. márc. 31. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Baccardi01 ***** válasza:
Egy partner kapcsolatban az az egészséges, ha egyenlőség van.
2013. márc. 31. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nálam már repült volna a pics@ba. Mi az hogy a férfinek többet kell tennie a kapcsolatért? Mindkét félnek ugyanannyit kell tenni érte.
2013. márc. 31. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Szerintem is kicsit beképzelt. Én mindent megteszek a barátomért és ő is értem számomra így normális.
2013. márc. 31. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 kolosszus22 ***** válasza:

Sajnos vannak ilyen lányok, nem is kevés. Ők a tv-n vagy isten tudja min nevelkedve bevették az agyukba, hogy minden áldozatot a férfinek kell meghozni, a nő pedig valamiféle bálvány akit imádni kell. Nagy lófaszt! Volt barátnőm is ilyen jellem, mindig csak azt tudta sorolni, hogy neki mi hiányzik a kapcsolatból (persze ezek szerinte mind rajtam múlnak), de valahogy mindig az volt az érzésem, hogy ő folyamatosan elvárna dolgokat, de visszafelé már beleadni nem nagyon akart, ha én is szóvátettem bizonyos dolgokat, akkor a válasza annyi volt: Te vagy a férfi.

26F

2013. márc. 31. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Az édesapja büdös f@szát!!!

Beképzelt hüly* pics@!

2013. márc. 31. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
őőőőő..egy kapcsolathoz 2 ember kell,nem? így hát mindkettőtöknek tenni-e kell a kapcsolatért.:)
2013. ápr. 1. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!