Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tehetnék a volt barátommal?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnék a volt barátommal?

Figyelt kérdés

5hónapja szakítottam a barátommal, mert már nem éreztem iránta semmit és korrekt akartam lenni, nem pedig hülyíteni. Szóval áthívtam és megmondtam neki, hogy nem szeretném folytatni.. ezután ö kitalálta, hogy beszámol a szüleimnek azokról a dolgokról, amikben az ő érdekében hazudtam nekik. Elkezdett fenyegetni, hogyha nem megyek vissza hozzá, akkor öngyilkos lesz .. meg is akarta tenni, kiszaladt az útra és lefeküdt a kereszteződéshez és lefeküdt az úttestre. Alig bírtam visszarángatni és könyörögnöm kellett neki, hogy ne csináljon semmit.

Utána pedig megütött és elment, az apám csak annyit mondott, hogy megérdemeltem, ugyanis nem szeret ki az eyik ember a másikból hirtelen.

Utána napokig zaklatott levelekkel..fenyegetett és azt mondta, hogy megöli magát. Nemsokára összejöttem egy sráccal, akit tényleg szeretek és életem legjobb döntése volt, hogy akkor szakítottam ezzel a nem normálissal.

Vele azóta már 4 hónapja boldog vagyok viszonylag.

A volt barátom azóta is minden áldott nap hívogat rejtett számról, éjjel kb 3-4x. Fbon is mindig csinál új profilt és fenyeget. Pár hete elkezdett követni és titokban figyelgetni minden áldott nap ír egy mailt amiben leirja h az nap milyen ruha volt rajtam és, hogy mennyire megfogom bánni azt, hogy kidobtam. Nincs minden rendben a szívemmel, kimerültem és beteg is vagyok. Folyamatosan irja,hogy milyen jó volt látni a fájdalmat rajtam és reméli hamarosan holtan lát. Minden mozdulatomról tud és ennek hangot is ad. Elkezdett zsarolni az igazi apámmal, akiről sajnos nem lehet tudni, hogy él-e vagy sem. Hogy ő eltud hozzá vinni, stb. Készített is egy kamu profilt.. de rájöttem. Folyamatosan a fenyegetés megy,hogy mit fog velem csinálni, vagy a barátommal.

Tegnap, amikor elindultam otthonról ő utánam jött. Odadobott hozzám egy szál tulipánt és elkezdett rángatni, még most is vörös foltos a kezem, szinte majdnem kitörte, elakart vinni és azt mondta, hogy ha tetszik ha nem, akkor most vele jövök. Leköptem, mert már nem tudtam mit csinálni.. erre megfogta a hajam és elkezdte tépni..és rámszórt valami port és azt kiabálta, hogy " nesze itt vannak apád hamvai".. erre nagyon kiborultam, utána pedig magához húzott és erőszakkal próbált megcsókolni és fogdosni. Belefújtam a parfümömet a szemébe, erre előkapott egy kést.. és elkezdtem futni, ő is egy idő után, de nyomonvesztett. Azt kiabálta, hogy " ezért még meghalsz, megdöglesz te kurvx, pont úgy mint az apád."

.. teljesen kiborultam. Nem tudom mit tegyek..

Ráadásul sajnos ez a sok probléma közül csak az egyik.

De most ez a lényeg..

Mit tehetnék vele? a szüleim azt mondják, hogy majd lenyugszik hagyjam.. a barátomat féltem tőle, és nem is nagyon tud mit csinálni vele.. mert ez egy elmebeteg.

Mit tegyek.?

17L

Köszönöm előre is !


2013. márc. 31. 17:53
 1/8 anonim ***** válasza:
Arra még nem gondoltál, hogy szólsz a rendőrségnek?
2013. márc. 31. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 ASOT ***** válasza:

A rendőrségen feljelentést tehetsz de túl sokat nem tudnak tenni, és nem is fognak. Köbö hegyekben áll náluk az ilyen.

mondjuk a szüleidet sem értem...ennyivel letudták a dolgot...hogy majd lenyugszik...

2013. márc. 31. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

de igen, és mondtam is neki.. persze, hogy felmerült bennem.

Erre azt volt a válasz, hogy " nekem már nincs vesztenivalóm.." neked viszont van, szval ha jót akarok magamnak, akkor nem fenyegetem őt..

2013. márc. 31. 18:01
 4/8 anonim ***** válasza:

apádnak azért ezeket meséld el ,mert erre lépnie kell

de felhívhatod az ifjúságvédelmiseket, hogy ilyenkor mi a teendő

[link]

2013. márc. 31. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
barátod nem mozog akkora körökben h leállítsa ezt a nyomit ?:))
2013. márc. 31. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Az előző linket köszönöm !

Talán, de mivel vele is fenyegetett így nem akarom, h valami baja legyen. ( a barátommal)

2013. márc. 31. 18:42
 7/8 anonim ***** válasza:
Ne járj egyedül, lehetőleg fiú társaságában legyél. Önvédelmi dolgokat tarts magadnál. A legnagyobb "bosszú", amit elkövethetsz ellene, ha mindezek ellenére boldog vagy és sikeres. Attól valószínűleg még jobban meg fog őrülni egy ideig, aztán feladja. Amennyire tudod ne mutasd ki, hogy hatással van rád, mégha így is van. Ez táplálja részben. Ettől függetlenül persze védd meg magad mindazokkal a dolgokkal is, amiket a fentiek írtak. A többi pedig kitartás, kitartás, kitartás. De igazad van, elmebeteg.
2013. márc. 31. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nagyon fontos,hogy a rendőrségen bejelentsd.A szüleidnek segíteni kellene,kiállni melletted,mert veszélyben vagy.Az ilyen addig nem áll le,amíg látja,hogy hatással van rád ill.nem véd meg senki.Nem lehet és nem is érdemes megpróbálni az értelmére hatni,mert neki mindegy hogyan de kapcsolatban akar maradni veled,még ilyen beteg módon is.A húgomat évekig zaklatta így valaki.Nem szabad a telefont felvenni.Nem szabad hozzá szólni.Nem szabad válaszolni.A rendőrségre azért kell elmenned,hogy ha önvédelemből lefújod vagy egyebek,ne neked kelljen védekezned.Ha kell,ki kell hívni a rendőrséget amikor bántalmaz.Ne válj áldozattá.
2013. márc. 31. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!