Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy tudnék megváltozni, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudnék megváltozni, hogy kevésbé legyek sértődékeny?

Figyelt kérdés

Szóval nagyon kicsi az önbizalmam, és elég szeretethiányos vagyok, és a barátom nagyon szeret engem, ezt érzem, de néha meg apróságok nagyon rosszul esnek, amiket csak poénból mond.. Főleg akkor van ez mielőtt/mikor megjön, de nagyon rossz, mert nem akarok "hisztis p.csa" lenni.

Az a baj, hogy nagyon kicsi önbizalmam van, nem tudom elhinni, hogy barátom velem boldog, vagy hogy tényleg én kellek neki, pedig ő tényleg mindent megtesz. Nem akarom, hogy a folytonos sértődéseim megkeserítsék a kapcsolatunk, hiszen ő nyilván jobban szeret olyankor mikor folyton mosolygok, és veszem a poénokat. Hogy tudnám leszoktatni magam a sértődésekről?

18/L


2013. márc. 31. 19:58
 1/1 anonim ***** válasza:
Tudd magadról mik a hibáid mind a testi mind a jellemvonásbeliek. Miután tudod ezeket válaszd ketté őket amiket megszüntethetsz vagy javíthatsz rajta odafigyeléssel és munkával ezeket javítsd ki amennyire csak tudod. Amiken meg nem változtathatsz azokat fogadd el vagy legalább viseld el. Nekem ezek bejöttek és gyakorlatilag nem lehet megsérteni, szoktam akár előre támadni is hogy pl: mi van dagi vagyok, vagy bunkó? mondjad csak tudom!
2013. márc. 31. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!