Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért viselkedik ilyen zavaros...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért viselkedik ilyen zavarosan a srác?

Figyelt kérdés

Van egy 21 éves fiúismerősöm, akinek állítása szerint volt már pár barátnője, de a valóságban ez nem igaz. Állítása szerint többször szexelt már, előfordult, hogy kérkedett is vele, holott egyik alkalommal egy csókhoz is azt mondta, hogy "neki ehhez még időre van szüksége". Egy csókhoz...

Fészbukon minden létező lányismerősének ír, próbál csajozni. "Szia. Van barátod?" Az örök kérdés, semmi előzmény, durr bele, és kész. A valóságban pedig ha akadna is egy nő, megijed, elrontja, bunkózik, és még egy csókhoz is időt kér. -_-

Totális szélsőségek jellemzik, kb. mint egy skizofrén.

Mitől lehet ilyen furcsa?


2013. márc. 31. 21:09
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem én vagyok az véletlenül?
2013. márc. 31. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

mert élöben töb tökösség kell mint interneten... ezért tartom hülyeségnek az interneten való randizás: teljesen szeméyltelen gondolkodás nélkül leirhatsz bármit.

A srác igazából egy töketlen teszetosza alak aki interneten megprobálja vagánynak beállítani magát :)

2013. márc. 31. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A srácnak nagy szája van, de nincs tapasztalata.Magyarul szerintem szűz még-minden téren.
2013. márc. 31. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem mindenki lehet normális...

Vannak ilyen dilisek is, amíg nincsenek túl sokan színesítik a világot

2013. márc. 31. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Első válaszoló, te ki vagy? :D És ha már annyira magadra ismertél a leírtak alapján, akkor meg tudnád e mondani, hogy te miért csinálod ezeket?


Többieknek köszönöm a választ! Én is valami ilyesmire gondoltam.

2013. márc. 31. 21:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!