Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti melyik lehetőséget választa...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti melyik lehetőséget választanátok?

Figyelt kérdés

Kapcsolat egy olyan személlyel, akit nagyon szeretsz, nagyon vonzó számodra szexuálisan, szóval tökéletes köztetek az összhang az élet minden területén, azonos igények, azonos világnézet, hobbik, érdeklődés, személyiség, minden... őszinte, kedves, te vagy neki a legfontosabb, és neked is ő, hűséges, és minden téren felhőtlenül boldogok vagytok együtt. DE nem vagy szerelmes.

Vagy egy mondhatni minden téren kevésbé tökéletes pár, akivel igazán nem is illenél össze, de megvan a szerelem.


2013. ápr. 1. 00:18
 1/9 anonim ***** válasza:
Inkább egyiket se.
2013. ápr. 1. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Az elsőbe hogy ne lennék szerelmes? Vonzódom hozzá és passzolunk is, szerintem rövid időn belül megszeretném:)

A második is tökéletes, nem baj, ha nem vagyunk olyanok mint két tojás.

2013. ápr. 1. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
utóbbi.
2013. ápr. 1. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
54%

Itt valami nagyon nagy paradoxon van: " minden téren felhőtlenül boldogok vagytok együtt. DE nem vagy szerelmes." Valaki másba meg igen. Akkor hogy a túróba lennék az elsővel annyira felhőtlenül boldog, mikor közben valaki másra vágyok? Meg nekem olyan sincs, hogy az egyikbe vagyok szerelmes, de a másikat tartom vonzóbbnak szexuálisan. Úgyhogy nagyon elképzelhetetlen szituáció!


Amúgy ha szabad vagyok biztos nem választok olyat, akibe nem vagyok szerelmes, még ha amúgy jól meg is vagyunk, amíg valaki másba meg igen. Ilyen helyzetben vagy inkább azt, akibe szerelmes vagyok, ha látok rá esélyt, hogy össze tudunk majd rázódni, ha meg nem látok, akkor lehet, hogy egyiket sem választanám.

2013. ápr. 1. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
1. ha már szeretem akkor nem kell az eget verö szerelem.
2013. ápr. 1. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Ez a két srác/csaj nem egymással párhuzamosan van, tehát most nem arról van szó, hogy van valakinek egy jó kapcsolata, de közben másba szerelmes.

Csak úgy alapvetően ki melyik kapcsolatot tartja többre. :)

Lehet, hogy a kérdésnek nincs sok értelme, de most épp ezen gondolkoztam. :D

2013. ápr. 1. 00:29
 7/9 anonim ***** válasza:

Én nem értem, hogy lehet annyira perfekt ha nincs szerelem.

Értem az elképzelést, én is voltam így, "nem vagyok szerelmes, de passzol minden", aztán történik valami pici apróság, esetleg 3 nap külön és chatelés vagy egy érzéki este és megint megtalálom a szerelmet.

2013. ápr. 1. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Húú..

Szerintem nem kell,hogy minden passzoljon köztetek, és a legelején sem feltétlen kell a szerelem,hanem elég a vonzalom is.

De idővel, ha tartós és jó kapcsolatot szeretnél, akkor a szerelem elengedhetetlen.

18/l

2013. ápr. 1. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Az elsőt választanám mert a szerelem elmúlik és akkor ki fogtok készülni a különbözőségeitektől.

hosszútávú boldog párkapcsolatra, házasságra az elsővel van a legtöbb esély ez bizonyitott tény. Az ellentétek vonzzák egymást csak rövid távon igaz. Hosszú távon életképtelen az a kapcsolat. Az első viszont tökéletes. Ha én egy ilyet találnék biztosan nem engedném el. És ahogy már mondták a szerelem megjöhet később is.

2013. ápr. 1. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!