Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csajok, titeket zavarna ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok, titeket zavarna ha a barátotok húsvét alkalmából meglocsolná az exét és olyan csajokat, akiktől annó, évekkel ezelőtt, többet akart mint barátság?

Figyelt kérdés
2013. márc. 31. 23:57
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Igen, engem zavarna.
2013. ápr. 1. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Sosem voltam annak a híve, hogy a volt párral tartsuk a kapcsolatot, ezért zavarna valamilyen szinten. De igyekszem olyan párt választani, aki szintén úgy gondolja, ahogy én, ezért nem adódhat ilyen kellemetlenség.
2013. ápr. 1. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
Nem
2013. ápr. 1. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
én biztosan nem tűrném el! Exekkel már nem kell foglalkozni.... sem olyannal akitől akart valamit, ha már van valakije... :) 21/L
2013. ápr. 1. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
Igen,nagyon is zavarna.
2013. ápr. 1. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
Talán ha sok évet leéltek volna együtt, barátságban váltak volna el és közös gyerek is lenne, akkor elfogadnám, hogy meglocsolja a volt párját. De amúgy szerintem nincs helye.
2013. ápr. 1. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:

Az ex zavarna, a többi lány nem.

25N

2013. ápr. 1. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Az az érdekes, hogy nem is tartja velük a kapcsolatot, mióta együtt vagyunk. De azelőtt nagyon jó viszonyban volt az összessel, mégis azt mondja minden évbe meg szokta locsolni őket. Szerintem ez abszurd. Komolyan a szakításon gondolkodom.
2013. ápr. 1. 00:12
 9/20 anonim ***** válasza:
Arra nem gondoltok, hogy egy 1000-sel többet hozna haza? :DD
2013. ápr. 1. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
9., főleg, ha mindenhol töltögetnének neki :D
2013. ápr. 1. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!