Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátomtol kérdeztem hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátomtol kérdeztem hogy ha ott aludnék nála mit csinálnánk éjszaka: erre ő azt felelte, szeretnélek és csókolnálak! Ez mit jelent?

Figyelt kérdés
2008. jún. 11. 22:43
 1/9 anonim ***** válasza:
65%
mekkorak vagytok-tudnom kellenne ahhoz h mondjak vmit
2008. jún. 11. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Hány éves vagy? Ez egyértelműen azt jelenti hogy ha te is akarod, akkor megszeretget, szeretkeztek, kényeztet. Ja és örülj, mert nagyon aranyos formába fogalmazta meg, ebből is látszik hogy nem erőltetné a dolgot ha nem akarnád, meg hogy ha ott aludnál nem feltétlenül csak az lenne a célja h megfektessen, hanem hogy jó lenne az is neki ha csak összebújnátok, csókolóznátok és együtt aludnátok. De ha erre magadtól nem jöttél rá akkor még elég fiatal lehetsz egy sráchoz.
2008. jún. 11. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
86%
gondolom tizeneves korosztaly...es tizeneves vegi fiu...hat te...biztosan nem a belyeg gyujtemenyet akarja megmutatni...szeretne mondjuk jelentheti a pettinget...a csokolna az azt h csokolna ahol szeretned:)... habar ha ennyire nem erted meg akkor inkhabb ne kerdezz ilyeneket a baratodtol, es nem blamalas kepp mondom (tenyleg nem) csak akkor nem vagy felkeszulve ra... szerintem
2008. jún. 11. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Tényleg aranyos megfogalmazás, mert ott van benne a feltételes mód, hogy "ha te is akarod"

De ha tényleg ennyire "megijedtél" a dologtól, és korainak érzed, akkor ne aludj ott. Ha ott alszol, mert vagytok már olyan viszonyban, akkor meg csak petting legyen, annak is szolidabb változata: csókok, simogatás, ölelkezés, de ameddig neked jólesik, és belefér..


"Aztán meg elég a mókából, tessék aludni, kezek takaró felett, és nincs vihogás"

;)

2008. jún. 11. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

mind a ketten 17 évesek leszünk 3 éve vagyunk együt


amugy gondoltam hogy mit jelent csak szerettem volna megbizonyosodni róla

2008. jún. 11. 22:53
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
edi vagy utolso kommentelo... ja es esetleg rakerdezhetsz h konkretan mire gondolt...ha mar 3 eve ismeritek egymast:) nem?
2008. jún. 11. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Azt jelenti hogy nem fog semmit sem erőltetni-csak az fog történni amit te is akarsz majd!Velem is ez a helyzet, Bnőm itt alszik majd nálam és mi megbeszéltük előre hogy szex nem lesz és semmi efféle - sztem érdemes lenne tisztáznotok nektek is ezt a dolgot !
2008. jún. 11. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

A "kezek a takaró felett"-es vagyok.

3 év után már szerintem egyértelmű, hogy szeretne többit is mint csókolózás, bár nem tudom, hogy hol tartatok.

Biztos szexre gondolt, de előbb tényleg beszéld meg vele, és ha belemész, akkor védekezésről gonsokodjatok még előtte. Meg ha mondjuk előre lezsírozzátok, hogy lesz szex, akkor készülhetsz neki sütivel, meg lehet hogy ő is fog készülni..

2008. jún. 11. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is csak tőled függ, hogy mi lesz, a barátod meg aranyos lehet. :)


Előttem szóló, én ezt a sütiset nem értem... :) Mért pont sütit...? :) Francia krémes vagy habcsók, vagy mi...? :)

2008. jún. 11. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!