Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Belezúgtam egy lányba, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Belezúgtam egy lányba, de előtte mindig hülyén viselkedem nem tudom miért mindenki mással jó fej tudok lenni, miért van ez mit tehetnék ellene?

Figyelt kérdés
Komolyan mondom haverként tekint rám.Dilis haverként.Nah ,hogyan hozhatnám helyre ,mert tényleg félek vagy nem tudom mi van velem ilyenkor.Leégetem saját magamat.Tudtok tanácsot adni?Hasonló sztorik?Minden hasonló érdekelne.Jöttetek össze lánnyal ahol úgy láttátok ,hogy semi esélyetek és a csaj is így látta ,de nektek idővel sikerült?
2013. ápr. 1. 22:01
 1/2 anonim ***** válasza:

Pontosan miért viselkedtél cikisen? Lehet helyre lehet hozni,vagy nem is olyan gáz amennyire te annak hiszed.

16L

2013. ápr. 1. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Elmesélem privátban.Am.. lényeg a lényeg!
2013. ápr. 1. 22:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!