Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Még neki áll feljebb? Hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Még neki áll feljebb? Hogy lehet egy nő ennyire gusztustalan?

Figyelt kérdés
Úgy volt hogy ma éjszaka dolgoznom kell de nem, miközben jöttem haza bementem egy haveromhoz és iszogattunk egy kicsit. Mikor haza értem láttam hogy még nem alszik a barátnőm gondoltam elleszünk ma este, még ajándékot is hoztam neki. Csak éppen benyitottam a szobába és ő meg valaki A SAJÁT HÁZAMBAN A SAJÁT ÁGYAMBAN, A SAJÁT BARÁTNŐMET kúrta ki tudja hányadszor. Elborult az agyam és neki ugrottam az embernek a barátnőmnek meg szerencséje volt hogy ő nem kapott. Kiteszem a lábam egy éjszakára és erre jövök haza? Mit nem adtam meg neki amit ez a gilisztás igen? A múltkor meg még ő sértődött meg és vissza kellett szereznem. Persze most én vagyok az agresszív állat akit ki kell zárni a szobából és meg kell rá sértődni megint. Tényleg azon vagyok hogy mindjárt berugom az ajtót. Kirakom a házból nem bocsátok meg neki de előre látom magam előtt azt hogy könyörög. Nem nyit ajtót. Az előbb még ő kiabált velem. Szidjátok vagy mondjatok valamit mert idegrohamot kapok tényleg! Hogy van ehhez pofája egy nőnek? :S
2013. ápr. 2. 00:17
1 2 3 4
 1/36 A kérdező kommentje:
már 3 órája ver az ideg
2013. ápr. 2. 00:24
 2/36 anonim ***** válasza:
100%
Jó nagy szemét dolog volt tőle. Dobd ki, eszedbe ne jusson megbocsátani ezek után.
2013. ápr. 2. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
100%
Dobd ki,és ne fogadd vissza az ilyen nőnek semmi gerince.
2013. ápr. 2. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
100%
A mocskok! Egyutt erzek veled!
2013. ápr. 2. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is szakíts vele...:) Keress egy nőt aki viszont szeret...ez nagyon ronda dolog volt a csajtól, hogy elmész tényleg egy éjszakára aztán...nehogy megbocsáss neki!!! Sok sikert! :)
2013. ápr. 2. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
16%
2 orbitális pofont neki
2013. ápr. 2. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
84%
Ne legyél jó szívű vele, mert ő sem volt az, és a fejedre fog nőni. Penderítsd ki. Bár ezt könnyű mondani :(.
2013. ápr. 2. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 A kérdező kommentje:
Hát ja.. könnyű mondani de úgy sincs más választásom.
2013. ápr. 2. 00:38
 9/36 anonim ***** válasza:
100%
egyetlen megoldás: kidobni és nem visszafogadni
2013. ápr. 2. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
80%

Atomot...

ATOMOT A BESTIÁRA!!!

2013. ápr. 2. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!