Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Felejtsem el, vagy béküljek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Felejtsem el, vagy béküljek ki vele? (Fontos! Bővebben lent)

Figyelt kérdés
Az egész egy évvel ezelőtt kezdődött egy bálon. (Nem ott ismertem meg a fiút, hanem már korábban is beszélgettünk). Nagyon tetszett nekem Ő és elkezdtünk találkozgatni, majd később össze is jöttünk. 3 hónapig együtt voltunk, majd mondta nekem, hogy ez így nem jó, mert nem tudunk sokat találkozni (7 napból 4 napot mindig együtt voltunk). Megegyeztünk, hogy akkor legyünk 'barátok'..aha, felszínesen értettem, és nem is beszélünk utána. Később újra beszélgettünk és írta, hogy hiányzok neki, meg hogy még mindig szeret és mivel én is szerettem nagyon ezért kibékültünk..viszont nem volt ugyan olyan mint régen, mert bennem volt, hogy már egyszer szakított velem és ez nagyon zavart is meg fájt is...tehát egy hónap múlva szakítottunk. Neki lett egy barátnője (az én legjobb barátnőm..mit nem mondjak)és nekem is lett egy barátom, viszont nem éreztem vele jól magam..nem voltak pillangók. Nekem azóta nem volt barátom, neki 2 barátnője volt. Az utolsó kapcsolata most, nem régen ért véget, (majdnem fél évig voltak együtt) viszont én még mindig szeretem, és nem tudok mit csinálni. Nagyon sokat gondolok rá és tudom, hogy én szúrtam el és ez nagyon rosszul esik. Azóta is barátok vagyunk, mikor találkozunk mindig ad 2 puszit, beszélőviszonyban vagyunk meg elhülyülünk egymással, és nagyon nehéz titkolni, hogy még mindig szeretem, viszont muszáj, mert elég nevetséges lennék a szemébe, ha most előállnék, hogy 'héé bocs, én azóta is szeretlek, hiába eltelt több mint egy év'...Az lenne a kérdésem, hogy hogyan felejtsem el, vagy mit csináljak?..Bocsánat, hogy hosszú lett, de még így sem írtam le mindent. Köszönöm előre a válaszokat..Ha esetleg oltogatni van kedved, akkor inkább ne is válaszolj, mert NEM VAGYOK RÁ KÍVÁNCSI!
2013. ápr. 2. 00:49
 1/8 anonim ***** válasza:
Verd ki két első fogát..., utána már nem fog tetszeni...
2013. ápr. 2. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Tájparasztok kíméljenek már, könyörgöm.:DDD
2013. ápr. 2. 00:54
 3/8 anonim ***** válasza:

Nem csodálom, hogy ott hagyott.

Ritka buta liba lehetsz...

2013. ápr. 2. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Indokold, hogy miért vagyok az!
2013. ápr. 2. 00:58
 5/8 Fair.Play válasza:
Az igazság az, hogy pontosan ugyan az történt veled ami velem...csak nekem az egyik útelágazásnál a sors másfele vezetett.Én is bálon ismerkedtem meg vele. 3 hónapot voltunk együtt és szakítottunk.Aztán ismét összejöttünk,ő írt...és most vagyok ebben a státuszban.Mi sem tudtunk csak 7-ből 3 napot találkozni. Más lett a kapcsolatom? Igen, de csak pozitív irányban. Egyébként annyira hasonlított a leírtad az én kapcsolatomra hogy az első 10-15 sorig azt hittem már ő írta :)) Én azt mondom veszíteni valónk nincs és ezért is vagyunk fiatalok. 1 év hosszú idő, ám ti találkoztatok közben. Én a helyedben még ha nehezen is venném rá magam, megpróbálkoznék a dologgal ismét...nekem bejött, neked is bejöhet ;)
2013. ápr. 2. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha már kétszer szakítottatok akkor szerintem fölösleges újrakezdeni. Mint tudjuk, egyszer minden elmúlik, így a szerelmed is elfog. Felejtsd el. Ne nézegesd a közös képeket, ne nézd a facebookját, próbálj meg eltávolodni tőle, amíg az érzés kimegy belőled. Ennyit tudok tanácsolni.
2013. ápr. 2. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Az egész leírásodból, a nagybetűidből, az affektálós stílusodból lejön.


Mintha kicsit el lennél szállva magadtól, de hidd el, én mondom neked a te sz@rod is ugyanolyan büdös.

2013. ápr. 2. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm, ment a zöld kéz:)

Utolsó: Pont te miattad kapcsoltam be a Caps Lock-ot. Most komolyan, te az írásomból ítéled meg, hogy buta liba vagyok és ráadásként el is vagyok szállva magamtól? Ahelyett, hogy engem próbálsz ' bántogatni', (ami természetesen lepereg rólam) nézz magadba és gondolkodj el kicsit. Jó szórakozást!

2013. ápr. 2. 01:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!