Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogyan viselitek, ha a párotok visszautasítja a kezdeményezéseteket?

Figyelt kérdés
Engem pl nagyon szíven tud ütni.. olyankor az önbecsülésem egyenlő lesz a nullával. Ti hogy vagytok ezzel? 21/L
2013. ápr. 2. 01:12
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ezért tartok mindig egy pár doboz sört a hűtőben.
2013. ápr. 2. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Én akkor egy "te büdös ringyó" jó-éjszakát analógiával fordulok át a másik oldalamra...
2013. ápr. 2. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Milyen kezdeményezésről van szó?
2013. ápr. 2. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Jaj bocsi, nem volt egyértelmű. Tehát ha ti szeretkezni szeretnétek vele, de ő nemet mond valamilyen okból kifolyólag.
2013. ápr. 2. 01:17
 5/11 anonim ***** válasza:

k.nehezen

de van itthon gyógyír:

[link]

2013. ápr. 2. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Az utasítja vissza a párját sok esetben, aki jó dolgában nem tudja mit tegyen (kivéve akkor ha sokat dolgozik, akkor érthető, vagy ha már teljesen kihalt az érzelem), és nem tudja annak a szónak a jelentését, súlyát felmérni, ami a következő: LEHETŐSÉG, ami neki van.


F25

2013. ápr. 2. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
4-Ez azért van, mert téged nem tekint a pasid nőnek.
2013. ápr. 2. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Az exem tobbszor visszautasitott. Olyan uruggyel, hogy faradt, hogy keso van, hogy almos stb.

2-3 hetente volt szex :(

2013. ápr. 2. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Elozo vagyok.

Es persze az onbecsulesem a fold ala dongolte ezzel.

2013. ápr. 2. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Beszéljétek meg mi az oka ennek. Sajnos még az is lehet a hátterében, hogy megcsal :(

Ha nem kíván az is nagy baj. Valami nincs rendben köztetek. Derítsd ki, hogy mi az.

Egyébként pedig vannak módszerek amikkel egy vonakodó pasit rá lehet venni az együttlétre. Az én párom hiába volt hulla fáradt, ha feláll a farka akkor már nem fog nemet mondani (tapasztalat) :D

2013. ápr. 2. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!