Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kell éreztetni a párommal, hogy elveszíthet? SÜRGŐS!

Figyelt kérdés

Mostanában nem nagyon foglalkozik velem, meg szemétkedik, és azt gondolom, attól észhez térne, ha érezné, hogy elveszíthet. De hogy csináljam? Együtt élünk félig, mert náluk lakok iskolaidő alatt.

Kérlek válaszoljatok.


2009. szept. 20. 13:44
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Költözz el, és ne találkozzatok egy ideig, ha erre nem ébred rá, hogy többet kéne törődnie veled, akkor ez a kapcsolat zsákutcába vezet.


Üdv Sátán

2009. szept. 20. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
De nem tudok elköltözni, mert nincs hova mennem. Itthonról több óra utazással tudnék a suliig eljutni, így kb 5 órát tudnék aludni egész héten, tanulás meg semmi.
2009. szept. 20. 13:50
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Nehéz.... Akkor alkalmazz csendterápiát. Ne beszélj vele, csak apró dolgokban (reggeli,van-e itthon tej), ha megunja, majd megkérdezi, hogy miért csinálod ezt, és akkor megbeszélhetitek az egészet.


Üdv Sátán

2009. szept. 20. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

A leírásodból úgy tűnik, lehet nem is bánná annyira ha elvesztene...

Egyébként nem tudom mit kell itt körülményeskedni meg játszani. Mi, srácok, nem mindig fogjuk azt, ha egy csaj "éreztetni" akar velünk valamit :P Ne éreztesd, hanem ülj le és mondd meg neki!

2009. szept. 20. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Már milliószor beszéltem vele. Sokszor rendes és aranyos is, sokat változott, de néha rájön ez az egész hülyeség, és kinyomkodja a telefonját, bunkózik, szemétkedik. Ilyenkor annyira elegem van belőle. Még anyum is piszkál, hoyg hagyjam ott, csak mert olykor hallja, hogy veszekszem vele. Rohadtul elegem van, és nem tudom mit tegyek.
2009. szept. 20. 13:57
 6/7 anonim ***** válasza:

Ha együtt laktok suliidőben, akkor fogd magad néha és menj el egyedül sétálni. Az én párom ettől féltékeny lett, mert azt hitte más pasival mászkálok, pedig csak egyedül sétálgattam.


Haley 18/L

2009. szept. 20. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha ennyire eleged van belőle, és ilyeneket csinál..miért nem hagyod ott? A leírás alapján (kinyomja rád a telefont, szemtelenkedik stb) lehet nem is bánná ha megtennéd ezt a lépést! Nehogy már csak azért maradj vele, mert a suli közel van onnan! Ezt nem értem...
2009. szept. 22. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!