Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy aszexuális lánynak van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy aszexuális lánynak van vajon esélye párkapcsolatra? Milyen körökben ismerkedhet?

Figyelt kérdés
Az unokatesóm azt állítja magáról, hogy aszexuális, de közben szeretne barátot,hogy lehet így találni!?
2013. ápr. 2. 17:53
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Lehet,hogy szeretne.Mert hát egy kapcsolat nem csak szexből áll.

De az is kell hozzá.Mert ha nincs,akkor megcsalás lesz belőle...

Igazából a szeretetre,törődésre szerintem mindenki vágyik,még az is,aki szexelni nem képes.

2013. ápr. 2. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Az önismereti kategóriában nemrég volt egy aszexuális srác!

megkeressem a kérdést?

2013. ápr. 2. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
2013. ápr. 2. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:

köszi! :)

És köszi midnenkinek a válaszokat!

2013. ápr. 2. 19:37
 15/15 Bruce_Wayne ***** válasza:

sajnos nehéz dolga lesz, hazánkban nem könnyű aszexuális párt találni,bár én úgy látom nagyon sokan vagyunk, kevesen merik vállalni önmagukat, ez valahol érthető is, az emberek tele vannak előítéletekkel a megszokott társadalmi szokásoktól eltérő dolgok iránt.

Javasolnám hogy merje felvállalni a dolgot,ha nem is mindenki előtt,de a potenciálisan ismerkedni kívánó személy,leendő partner előtt,amennyiben úgy érzi tényleg érdemes.Nekem azóta 2 "normális" igények szerint élő nővel is voltam kapcsolatban, akik elfogadták a tényeket,no persze később rájöttek hogy ez mégsem olyan egyszerű nekik és szakítás lett a vége,de minden lelkiismeret furdalás nélkül,hisz nem zsákbamacska volt a dolog :) és persze azóta is tartjuk a kapcsolatot, sőt nagyon erős barátság alakult köztem és közöttük.

2013. ápr. 26. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!