Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátnőm megvár ha külföldre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm megvár ha külföldre kell utaznom?

Figyelt kérdés

Lassan 2 éve vagyunk együtt, egyszer szakítottunk 3 hétre. De azóta jobb a kapcsolatunk, mint előtte, mert rájöttünk mindketten, hogy mennyire fontos nekünk a másik.

Szóval 2 hét múlva elutazok Angliába dolgozni, 1-2 hónapra.

Szerintem ez egy nagyszerű lehetőség a jövőm beindítására. Nem félek semmitől, csak attól, hogy a Szerelmem nem fog várni rám. Csak én vagyok neki, mert barátai nincsenek, a szüleivel nincs jóba, szerintem ezért is kötődik ennyire hozzám. Nem tudom, hogy mondjam el neki, pont most marad egyedül nyári szünetbe.

Köszönettel: Gergő


2008. jún. 12. 09:08
 1/8 anonim ***** válasza:
Nekünk lányoknak nagyon fontos, hogy tartozzunk valakihez. Nem véletlen,hogy újra összejöttetek a szakítás után. Légy türelmes, kedvesen mondd el, hogy mit tervezel, és nyugtasd meg őt, hogy mennyire szereted, és hogy mennyire fontos neked, és ezt a kis időt bírjátok ki. Biztosan nem lesz semmi baj, hiszen szeretitek egymást, és ha megfelelően, felnőtt fejjel gondolkoztok, és már a közös életetek tervezésén munkálkodtok, megértő lesz, és megvár.
2008. jún. 12. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Saját magamból kiindulva, mi a párommal egy éve vagyunk együtt és nálunk is felmerült hogy ő kimegy. Igaz én még a szüleimnél lakom és tanulok, csak 7végenként tudunk találkozni, de azt mondtam neki hogy ha ő is úgy szeretné akkor megvárom. Nálunk 3hónap merült fel. Ha kimegy tudom hogy nagyon rossz lesz, mert így is olyan lassan telnek a 7köznapok és már hétfőn azt várom hogy mikor lesz péntek hogy jöjjön, de ki kell hogy bírjam mert szeretem. Ha szeret téged akkor meg fog várni.
2008. jún. 12. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Az én párom is most ment ki Angliába!De valoszinü,h ö 10-ho ra.1 éve vagyunk együtt!Biztos megfogja érteni ha szeret!Szerintem üjj le vele és mond el neki!Kitarás!
2008. jún. 12. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem is túl régen három hónapja vagyunk együtt a barátommal,fiatalok vagyunk de nagyon szeretjük egymást..namost nyáron kimegyek Erdélybe egy hónapra..há t nem lesz könnyű nélküle, de fel sem merült, hogy emiatt esetleg megromlana a kapcsolatunk v elhagyna annyit azért ki lehet bírni ha szerelmes az ember lánya:D Szerintem ez nálatok sem lesz másként hiszen nem véletlenül vagytok együtt ennyi ideje..szóval biztos nehéz lesz és szerintem mindig annak nehezebb aki "marad" de ha szeret akkor nem lesz gond..:)
2008. jún. 12. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Biztos meg fog várni,ha nagyon szeret,csak ne hanyagold el akkor se ha kint vagy,naponta beszéljetek telefonon,vagy sms esetleg neten keresztül!A lényeg hogy érezze úgy is hogy szereted és hiányzik,ha nem tudsz vele lenni.Biztos örülne neki ha néha kapna tőled levelet is postán,az olyan romantikus szerintem.
2008. jún. 12. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Unokatesóm 3-4 hónapja volt együtt a barátjával, amikor 10 hónapra kiutazott amerikába cserediáknak. És KIBÍRTÁK. Szerientem ez csodálatos dolog, mert viszonylag friss kapcsolat, és ennyit kibírt. Büszke is vagyok rájuk :)
2008. jún. 12. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Igaz h 17 vagyok de énis távkapocsatban élek barátnömel van köztünk 150km és csak hetente vagy 2hetente tudunk talizni de msot pl 1hónpja nem látam mer minig közbejön v mi dolog hát nagyon nehéz igy de minden nap beszélünk msn-en és mivel nagyon szeretjük egymást ki lehet birni de nagyon nehéz ...

Ha szeret akor szerintem kibirja :-)

2008. jún. 12. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha szeret természetesen meg fog várni. Ha meg nem vár meg, akkor ott ette meg a fene (mér bocsánat), de akkor nem vagy neki elég fontos. Mondd el neki minnél hamarabb, beszéld meg vele, bíztasd, hogy majd emaileztek, telefonáltok... 1-2 hónap nem olyan sok! Bíztasd, hogy ő is menjen el valamit nyári melózni, és majd augusztusban elmentek együtt nyaralni. Jó kis próba lesz, ha kibírjátok, akkor igazán megérdemlitek egymást!!
2008. jún. 12. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!