Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak, a barátnőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, a barátnőm elmegy tanulni külföldre, és lehet nemlátom többet, szerintetek igy van értelme fojtatni? Vagy ha látom is azt is havonta 1-2 alkalomal :S

Figyelt kérdés
2011. jún. 11. 12:23
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
43%
FoJtatni biztos nem, foLYtatni lehet.
2011. jún. 11. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Nem valószínű, hogy lenne értelme de ez csak rajtatok múlik.
2011. jún. 11. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Nem. Már az is durva, hogy megfordult a fejében, hogy itt hagyna. Elmenni nem tudnál vele vagy nem is hívott?


Én nem folytatnám.

2011. jún. 11. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Hát nemigazán,de vajdasági vagyok,nemmegy olyan messze,durván 1óra alatt a településen lennék ha autóval mennék,de akkor is nagyon szeretem,meg aztmondta ő is engem és ahogy láttam rajta ő nagyon,mindig elsirja magát ha felhozom a témát hogy milesz ha...
2011. jún. 11. 13:11
 5/14 A kérdező kommentje:
Vagy próbáljam lebeszélni,és próbáljam mondani neki hogy maradjon?
2011. jún. 11. 13:13
 6/14 anonim ***** válasza:

Ez attól függ, mennyi időre menne ki. Mert ha csak rövid időre, pár hónap, fél év, akkor szerintem semmi baj. Viszont ha két, vagy több évre szól, tényleg nincs értelme.

Tudod miért írom, hogy nem kell feladni egyből? Én is kimegyek majd fél évre külföldre, de azért nem fogok lemondani a szerelemről. Ha megtalál, remélem elég erős lesz ahhoz, hogy kibírjon ennyi időt. Mert miért ne? Sokan túlélték már ezt, és meg is erősödtek tőle. Plusz a mai világban már nem gond a kapcsolattartás, ott az msn, facebook, telefon.

Ha meg nem bírná ki és egyből feladná a másik fél, nem is ér annyit a kapcsolat...

Szóval tudni kéne mennyi időre megy ki. És lásd felül a két opciót. Persze ehhez szerelem kell :)

2011. jún. 11. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Most látom a kommentedet. Van ismerősöm, aki éveket bírt ki egy ilyen szituációban. És lassan házasodnak. Szóval ha igazán szereted, ezért nem hagyod el. És semmiképp ne beszéld le, mert lehet neki ez fontos.
2011. jún. 11. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Az a gond hogy 4évről van szó és havonta 1-2alkalomal hazajönne,de nem mindig ,ha csak fél év lenne nemizgulnék rajta.
2011. jún. 11. 13:18
 9/14 anonim ***** válasza:
1 óra az út. Nem értem miért kéne csak havonta, kéthavonta találkozni. Hétvégente simán lehetne. Próbáljátok meg, az elején kár feladni. Utána úgyis alakulnak a dolgok... Kiderül működik-e vagy sem.
2011. jún. 11. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
+Ez a lány nagyon megváltoztatta az életem,a barátaim is jobb szemmel néznek rám,sok roszat otthagytam érte,és nembántam meg.
2011. jún. 11. 13:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!